Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem baj, hogy a Jobbik miatt...

Nem baj, hogy a Jobbik miatt napról napra romlik a rólunk kialakított kép Európában?

Figyelt kérdés

ECONOMIST


[link]


THE TELEGRAPH


[link]


EARTH TIME


[link]


2009. nov. 14. 16:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
Van akinek baj, van akinek nem. A többséget nem hiszem, hogy a legkevésbé érdekelné ez a kép. És ez talán így van jól.
2009. nov. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudok angolul,de sztem Morvai Krisztina sem,megnéztem a jobbik lapját és az EP-ben is egyfolytában azt hajtogatja hogy:"magyarul szeretnék felszólalni",kellk a francnak a szélsőség akinek van érettségije,vagy érti a történelmet az már nem szavaz rájuk (remélem).Menjen az MSZP és ne kerüljön be a jobbik és akkor én már elégedett leszek.
2009. nov. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
51%

Az nem zavar hogy Franciaországban most alakítottak új minisztériumot, a nacionalitás erősítése érdekében? Ez miért nem zavarja az Európai ballíb, neolíb, felfogású „gazdaságilag” és egyéb lapokat!

A Franciák és a Hollandok is kapják tőlük folyamatosan, mert az érdekeik ellen mennek.

Nem kell velük foglalkozni, persze ha csak azt nézed hogy mikor volt az nekünk jó ami szerintük az, akkor sem sokat kell gondolkoznod.

2009. nov. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
34%
Engem zavar. De sajna sötét agyú jobbikosok nem olvasnak külföldi lapokat. Nem beszélnek idegen nyelvet az nem elég hazafias.
2009. nov. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
59%

Engem zavar. De sajna sötét agyú jobbikosok nem olvasnak külföldi lapokat. Nem beszélnek idegen nyelvet az nem elég hazafias.


Ennyi ésszel milyen nyelvet beszélsz? Cigányt?

Az internet korában, amikor megannyi fordítóprogram van.

De miről is írnak? Besorolásokról, és hogy ki mennyire jó adós.

Az hogy mennyivel épül le a gazdaság, arról egy szót sem.

Arról hogy a társadalom milyen ütemben csúszik lefelé semmit.

Arról hogy már az elvonások kontra produktivitást mutatnak, és a defláció szélén állunk, meg fapapucs!

Csak abban az aspektusban írnak, ami a neolíb felfogásúaknak kedvez, na ezt felesleges elolvasni.

Jobbikos , angol, német,

2009. nov. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
65%

Engem nem zavar.Miattam aztán gondolhatják hogy itt nácik irányítanak és minden nap többszáz zsidót nyírunk ki. Egyébként ez nem a Jobbik miatt van, hogy hülyeségeket írnak. A Kertész Imre féle zsidó magyarul tudó, emberkék terjesztenek hülyeségeket. Az ilyeneket (akik ilyet terjesztenek) hazaárulásért simán fel kéne akasztani.


Ja és most komolyan, ha valaki azt mondja rám zsidóirtó náci vagyok, akkor bűntudatot kéne éreznem? Ugyan már! A mi lelkiismeretünk tiszta!

2009. nov. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
63%
bizonyára azért adta több ország is a nevét a Jobbik támogatásához a legutóbbi konferencián... többek között a francia miniszterelnök személyesen dicsérte és ígérte a támogatást
2009. nov. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
40%

"Ja és most komolyan, ha valaki azt mondja rám zsidóirtó náci vagyok, akkor bűntudatot kéne éreznem? Ugyan már! A mi lelkiismeretünk tiszta!"



"Kedves" 17:11...

Remélem ezt nem mondtad komolyan...

2009. nov. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
23%
Nem 17:11, hanem 17:03. Bocs:)
2009. nov. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

"bizonyára azért adta több ország is a nevét a Jobbik támogatásához a legutóbbi konferencián... többek között a francia miniszterelnök személyesen dicsérte és ígérte a támogatást"


Hát, én ilyesmiről nagyon nem hallottam.

Bármilyen link, vagy forrás?

2009. nov. 14. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!