Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed, arról hogy a...

Mi a véleményed, arról hogy a franciák, minisztériumi szintre emelték a nemzeti kérdést?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 11:58
 1/3 A kérdező kommentje:

Csak arra vagyok kíváncsi, hogy akkor most a franciák rasszisták?

Vagy kezd kialakulni valami válasz az összeolvasztás problémáival kapcsolatban.

Mindenütt ez tapasztalható Eu szerte.

2009. nov. 14. 13:45
 2/3 anonim ***** válasza:

"minisztériumi szintre vitték a nemzeti kérdést"

Franciaorszag egy nemzet, minden minisztériuma nemzeti. Nem értem, mi az a "nemzeti kérdés"... Etnikai kérdésre gondolsz, az iszlám bevándorlókra? Mert arról meg valóban sokat beszél a Sárközy, de akkor meg azt nem tudom értelmezni, hogy mi az, hogy "minisztériumi szintre vitték"...

Légyszi pontosíts.

2009. nov. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Csak arra vagyok kíváncsi, hogy akkor most a franciák rasszisták?"


Nem, és senki sem mondja ezt, csak az általatok elképzelt, a valóságban egyébként abban a formában, ahogy elképzelitek őket, nem létező "liberálisok".


"Vagy kezd kialakulni valami válasz az összeolvasztás problémáival kapcsolatban.

Mindenütt ez tapasztalható Eu szerte."


Még jó, hogy foglalkoznak a bevándorlás kérdésével Franciao.-ban, ahol sok a bevándorló. Nem kell atomtudósnak lenni ahhoz, hogy ennek oka világos legyen.


"Foglalkozni egy kérdéssel" (francia bevándorlási miniszter) egyébként nem jelenti automatikusan azt, hogy mocskos módon gyűlölködni (kurucinfó) kell.

2009. nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!