Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány most kinek a malmára...

Gyurcsány most kinek a malmára hajtja a vizet? A fideszére? Az mszp-ére? Vagy a sajátjára?

Figyelt kérdés

2013. okt. 29. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

hát szerintem tekintve, hogy egy politikai hulla, ezért mindenképp hajtja a fidesz malmára is, de hajtja a saját pártja malmára is


legalábbis egyenlőre ez látszik a közvéleménykutatásokból

2013. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Arra tökéletes, hogy szétrombolja az amúgy is gyenge baloldalt... :)
2013. okt. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
60%
Fidesz/Jobbik páros kiválóan profitál a politikainak nem nevezhető vessző futásából...
2013. okt. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ez egy elég érdekes elemzés a dologról.

nem mondom, hogy igaza van, de mindenképpen elgondolkodtató.


[link]

2013. okt. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hogy hova kerül a víz egy-egy megnyilvánulása után azt nem tudom,de gondolom a sajátjára próbálná
2013. okt. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a sajátjára. Alig 2%-ból most parlamenti küszöbön áll. 3 százalékpontot egyik párt sem javított.
2013. okt. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A sajátjára próbálja, de a Fidesz profitál belőle.
2013. okt. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem Flteó nagy játékos, ha így folytatja bizony csúnya meglepetés lehet, akár 7-8% is el tud érni, és ezt az MSZP-ből hasítja ki magának.

Jól beszél, keményen beszól, és kritizál. Jobban csinála, mint Orbán csinálta ellenzékben.

És persze mutatja, hogy ő is utálja Orbánt, de nem áll be az ellenzékhez, mert az bukta lesz.

2013. okt. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!