Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor Miniszterelnök úr,...

Vona Gábor Miniszterelnök úr, hogy hagzik számotokra?

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 09:15
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
#39! Tisztán látni? Ebben a tömény sötétségben? A lámpát meg nem kedvelitek.
2013. nov. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
köszönjük 40-es:)) lol. a válaszod száma az IQ-dat jelképezi azt hiszem.. nem vagyok szittya magyar, egyszerűen azt szeretném hogy Magyarországot magyar érdekeket vezető emberek vezessék, ahogy Dániát dán érdekekeket vezető emberek, Svédországot pedig svéd érdekeket. Bár nyilván ez meghaladja az értelmi felfogóképességed. Menj vára kolbász, mcdonalds és measztár, ehhez az értelmi szinthez az való.
2013. nov. 8. 09:55
 43/49 A kérdező kommentje:
mega
2013. nov. 8. 09:55
 44/49 anonim ***** válasza:
24%

Ja, ha már a buckalakókra terelődött a szó, leírom, hogy sokan miért védik őket:


-Álszent képmutatásból

-Mocskos politikai érdékekből

-Van olyan is aki fogyatékos, szimplán hülye, fogalma sincs a realitásokról, nincs józan értékrendje, álomvilágban él, álmokat dédelget a buckalakókkal kapcsolatban.

-A fent írtak természetesen egymással ötvözve is igen könnyen előfordulhatnak.


Most leírom, hogy sokan miért nem szeretik a buckalakókat, ezúttal írok arányokat is:


-Rasszista hozzáállásból (tehát az etnikumuk, bőrszínük miatti előítélet végett): Az őket utálók kb. 0% -a ezért.


-A deviáns viselkedésük, ártatlan,nekik sosem ártó emberekkel szembeni, sokszor pokoli durva agresszivitásuk, kötekedő természetük, mélységes primitívségük,iszonyatos ápolatlanságuk,a társadalmon való élősködésük,a nem kevés adójukkal az őket eltartók rettegésben tartása, harsány, rikácsoló, szemetelő, rongáló, kártevő, a lépcsőházba vagy más közhelyre szaró-hugyozó, visszatetsző,gyomorforgató megnyilvánulásaik, vérfertőző közösüléseik-gyereknemzéseik, hazudozás, lopás, csalás, erőszak, nemi erőszak, gyilkosság, kéjgyilkosság, garázdaság, vonatok, iskolák, egész falvak, városrészek terrorben tartása, stb stb. stb. : Az őket utálók kb. 100% -a ezért.


OK, hogy van köztük normális is, sokan hangoztatják még mindig ezt a marhára elcsépelt közhelyet - de nem ártana azért itt is az arányokat figyelembe venni. Mennyi normális közülük? Kb. a 2-3% -uk. És könnyen meglehet, hogy ezzel még sokat is mondtam.

Tényleg nagyon ideje lenne már véget vetni a velük szemben gyakorolt, igazságtalan pozitív diszkriminációnak. Abszurdum, hogy ebben az országban a bűnözők vannak védve a tisztességes emberek rovására, és az is, hogy mindenben mi alkalmazkodunk a buckalakókhoz, a saját hazánkban! Persze ettől csak még jobban vérszemet kapnak a cigánybűnözők, és még intenzívebben gyakorolják mindazt, ami az "eltérő kultúrájukat" jellemzi. Valóban égető szükség lenne már arra, hogy ennek a magyar társadalom egyszer s mindenkorra véget vessen. Sajnos az integrálásuk halvaszületett ötlet. Már rengeteg próbálkozás volt erre - iszonyat sok kidobott pénz, abszolút semmi eredmény. Akkor lenne eredménye és egyáltalán értelme, ha ez nem tök egyoldalú lenne részünkről, hanem ők is beilleszkedni, kulturáltan viselkedni akarnának - de hát ez nekik eszük ágában sincs, csak azt nézik, hogy a velük való jóindulattal, türelemmel hogyan tudnak a lehető legpofátlanabbul visszaélni. Amúgy ha szándék lenne bennük az asszimilációra, beilleszkedésre, az integráció már több évszázaddal ezelőtt megtörtént volna.

Én személy szerint elutasítom az erőszakot, a gyűlölködést és az uszítást, de mentálisan is felnőtt emberként szomorúan tapasztalom, hogy a buckalakók a szép szóból nem értenek, de soha nem is értettek és nem is fognak érteni soha. Bár ne így lenne, de sajnos ez a realitás.

2013. nov. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
76%

El is tudnám fogadni,ha ez a" magyar gárda" jellegű félkatonai szervezeti egységei nem lennének.Ez egyszerüen borzalmas képet ad az egész pártnak.Nem Eu.konform,és nagyon

sok embert taszít is,főleg akik megértek már egysmást.

2013. nov. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
16%
Látom nagyon lepontoztak a cigányajnározók, fáj nekik az igazság. Bezzeg majd ha egyszer áldozatul esnek az "eltérő kultúra" vmilyen formájának,majd nem ajnározzák őket tovább, hanem hüppögve adnak nekem igazat mindenben, amit az előző kommentemben írtam! XDD Persze csak ha túlélik a krampusztámadást, pl. nem késelik meg őket.. Ez meg olyan infantilis, hogy lepontoznak, csak mert válaszolok egy kérdésre és leírom az igazságot a barnákról... Attól, hogy sok krampusznak, melegnek és még több agymosott ripőknek nem szimpatikus Vona, nekem attól még lehet az, és ezt leírhatom válaszként ha a kérdés erre vonatkozik, nem?
2013. nov. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
21%
..Arról nem is beszélve, hogy pl. a normális cigányoknak és melegeknek nem akarnak ártani Vonáék semmit, csak a bűnöző fekáliákat és a "jogaikért" ugráló búzákat akarják megregulázni! NEM kiírtani, csak megregulázni, és tettükhöz mérten büntetni!
2013. nov. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Ijesztően. De egyszerre izgalmasan is. Félek a radikális változástól, de tudom, hogy szükség van rá. Egyébként a Jobbik programja engem nagyon megfogott, sokszor éreztem azt, mintha én írtam volna egyes részeket.

(egy orvostanhallgató, aki nem akar külföldre menekülni megélhetési nehézségek miatt)

2014. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Meggyőződésem,hogy semmivel nem rosszabbul,mint Orbán.

Az legjobb programjuk nekik van,különösen a fiatalok részére!! .

És ők nem dobálják a másikat sárral,mint a két "nagy párt."

Ez nekem sokat elmond.

Ha valaki sárral dobálózik,maga is sáros lesz,mint ahogy már azok is.

2014. márc. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!