Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor Miniszterelnök úr,...

Vona Gábor Miniszterelnök úr, hogy hagzik számotokra?

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 09:15
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:

Sok hülye balek linkelget mindeféle cikket a netről és azt hiszi, hogy okosat mond. Magától gondolkodni egyik se mer..

Államcsőd?

És? Épp ideje lenne hogy eza fosvár amit cionistáka nyakunk köré építettek, elfolyjon a pöcegödörbe.

Itt a föld, itt élnek az emberek akik megtermelik az ennivalót, MITŐL FÉLTEK EMBEREK?

A régit el kell dobni hogy egy újabb jobb szebb szülessen, le a régi rendszerekkel, lépjünk ki az EU rabszolgaságból!

2013. okt. 30. 11:50
 32/49 anonim ***** válasza:
60%
11:50: az ilyenek, mint te, tényleg megérdemelnének egy államcsődöt. A stílusodból látszik, hogy tényleg 14 éves vagy, fogalmad sincs a világról.
2013. okt. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
35%
Kedves kérdező, azt kell mondjam hogy igen jól hangzik, és sok dologban igazad van!
2013. okt. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
36%

Azért mert valaki vakmerő, bátor, vagy éppen észreveszi hogy bazzeg, itt komoly gondok vannak még nem jelenti azt hogy 14 éves.

A kérdezővel értek egyet és 29 vagyok.

2013. okt. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
57%

Azért ez talán nem fenyeget.

Nagyon-nagy baj lenne.

2013. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
54%
Én úgy gondolom ,hogy Nekem tetszene.Nem mondom magamról ,hogy fanatista vagyok ,de inkább oda adom a voksot ,mint a többi leszerepelt pártra.Adnék nekik egy esélyt.Mert gondolom,hogy mindenki tisztába van azzal ,hogy előbb utóbb úgy is államcsőd lesz ha minden így marad ,mert a végtelenségig nem lehet megszorítani tök mindegy hogy hívjuk.Ha nem maradunk az Eu-ba akkor mi lesz? Semmi.Mivel fiatal vagyok és én is készülök elhagyni az országot a megélhetés miatt így nekem egyébként sincs veszteni valóm (sajnos)De jobb lenne ha mindenki elfogadná a tényt ,hogy mindig a fiatalok helyzete mutatja meg a lehetségesen reális jövőt ,nem pedig a mai 40-60 korosztály életszínvonala ,munkalehetőségei.Mert egy két évtized és mennének nyugdíjba ,de ha a fiatalok elmenekültek vagy nem dolgoznak mert nincs hol akkor nem lesz ki adójából finanszírozva legyen a gyógyszer,az sztk meg a kifli.
2013. nov. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
44%
én örülnék neki!
2013. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
67%
FÚJ!
2013. nov. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
30%
Azokhoz akik itt fújolnak és nem értenek egyet a kérdezővel, lenne egy kérdésem: TI MI A FRANCOT HISZTEK? Totál filmbe illő az egész, ahogy itt mindenki mint a zombik szinte ugyanazt az agymosott szöveget nyomjátok. Kicsit törjetek már ki ebből a hipnózisból és lássatok tisztán.
2013. nov. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
72%
Megértettem kedves kérdező. Téged nem fertőzött meg sem a történelem, sem a gondolkodás, így szabad szittya magyar létedre délcegen húzod ki magad. Én hagyom, hogy távozz a sumerokhoz. De vigyázz, ott nagyon keményen bántak azzal, akiről később kiderült, nem mond igazat.
2013. nov. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!