Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hova tűntek a baloldali...

Hova tűntek a baloldali válaszadók?

Figyelt kérdés
régebben itt hergeltek, ma már alig.
2013. okt. 27. 18:29
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:

na, jó.

meggondoltam.:)

2013. okt. 27. 19:23
 22/47 A kérdező kommentje:

örülök nekik. tiszta szívből.:) komolyan mondom!

olyan világvége hangulatom volt néhány pillanatig, de most már áll a bál és izzik a levegő.

pezseg az élet

2013. okt. 27. 19:28
 23/47 anonim ***** válasza:
Rájöttek hogy végig szédítették őket -.-
2013. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:

*komolyan gondolom

nem mondom, hanem gondolom:)

2013. okt. 27. 19:51
 25/47 anonim ***** válasza:
Szó sincs róla, hogy eltűntünk volna. Az egész politika rész laposodik, gyérül, szerintem a sok kitiltás, törlés miatt. Nekem is abból lett elegem, hogy folyton letiltották a kérdéseimet, meg fenyegettek a moderátorok. Na annyira nem hiányzik ez az oldal, hogy ezt eltűrjem. Most viszont újra lendületben vagyok.
2013. okt. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
Pár hete volt itt nagy csetepaté, egymásnak estek baloldalon azóta is józanodnak ...
2013. okt. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

Hát, hogy őszinte legyek nekem nem hiányoznak, sokat meg nem is "ismerek", mivel nem annyira régóta firkálgatok ebbe a témakörbe.


Amúgy is "oldalfüggetlenül" rá lehet egy idő után unni.

2013. okt. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
Addig még volt közös ellenségkép Orbán személyében, addig szépen együttesen ekéztek mindenkit, de pár hete tényleg nem maradt ember aki még beszélné a nyelvüket, ezért elkezdtek egymással is beszélni ... Öröm volt olvasni, alig bírta ki az ember fia, hogy ne szóljon hozzá, annyira irreális volt. Mint amikor az emberek szerep játékoznak és azon megy a vita, hogy ki csalt. (elképzelt valóság)
2013. okt. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
20-aska, ki kommunista, te majom?
2013. okt. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

én spec nem vagyok baloldali

a kommunisták a fidesz nyaloncai, még ha másokra kenik, akkor is

2013. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!