Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert nem lehet vegre nyugalom...

Miert nem lehet vegre nyugalom Magyarorszagon? Miert kenyszeritetek immigralasra?

Figyelt kérdés

En megvetem a jelenlegi izraeli allam buneit (ahogy a brit es amerikai allamoket is Afganisztanban es Irakban), de az esztelen zsidozast egyaltalan nem birom. Nem birom Orban arrogans hatalom ehes retorikajat, Gyurcsany hazugsagait, Morvai nagykepu csusztatasait, az SZDSZ sunyisagat. Megjobban utalom azt, hogy partok valasztoi futball huliganok modjara beoltoznek es randalirozni jarnak, vulgarisan uvoltenek, es felelmet keltenek. Gyulolom ahogy a villamoson belem kotnek ha "rossz" ujsagot olvasok, ha mas nyelven beszelek, ha maskepp gondolkozok. Emelle meg jon a gazdasagi dependenciank, a rossz munkalehetosegek, es a rossz kozhangulat (neha mar depresszioba vagy nihilizmusba csap at).


Eleg.


Az orszag egy ujabb fiatal egyetemet vegzet embert vesztett (tudom, hogy nem fogok hianyozni nektek, de ha majd nem lesz fiatal akkor kivancsi leszek, hogy a nyugdijatokat es az TAJ-t ki fogja finanszirozni). Es nem a politikusok vagy az anyagiak miatt (azt meg elturnem), hanem miattatok akik csak szidjatok egymast ejjel-nappal, koz- es maganteruleten; es gyulolkodeseteket elmeletekkel probaljatok alatamasztani!


2009. nov. 13. 07:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
*igazsag
2009. nov. 13. 16:46
 12/12 anonim ***** válasza:

Az vagyok akinek valaszoltal...

Teljesen megertem a felhaborodasodat hogy nem fizetnek meg stb...De azt nem fogom megerteni soha hogy azt mondod "ebbol jobb kimaradni"Azert tart ott az orszag ahol mert sajnos ezt rajtad kivul meg 86%-a az embereknek igy gondolja..Ebbol nem maradhatsz ki...Igenis reszt kell vegyel benne igy vagy ugy ha magyar vagy...Nem azt mondom hogy allj ki egy terre es kezdj el uvoltozni hogy{...}de valahova be kell sorolnod magad es legfokeppen szavazni...

Az teny hogy felelmet kelto allaptok uralkodnak.De az is teny hogy azt a legkonnyebb mondani hogy "ebbol jobb kimaradni"

2009. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!