Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balosok! Kire szavaznátok...

Balosok! Kire szavaznátok legszívesebben? Mesterházy, Bajnai vagy Gyurcsány? Miért?

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik se. Ha közülük kell választani, akkor inkább nem megyek szavazni. Régen Bajnait mondtam volna, de csalódást okozott az utóbbi hónapokbna a degenerált viselkedésével.
2013. okt. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%
Ha balos lennék akkor mindre, ha már tönkre akarnám tenni az országot akkor csináljuk nagyban!
2013. okt. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
36%
Megmondtam én, nem kell a baloldallal foglalkozni, atomjaira hullik az magától is. Magáért beszél, hogy már maguk a baloldali identitású emberek is csalódtak ebben a három személyben. Közülük kettő már leszerepelt, a másik pedig tapasztalatlan és nem elég karizmatikus.
2013. okt. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!