Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rasszista, fehérgyűlölő...

Rasszista, fehérgyűlölő vagyok, amiért úgy gondolom, hogy a négerek erősebbek, mint a fehérek?

Figyelt kérdés

És a sárgák a leggyengébbek.


Azért alakult ki bennem ez a nézet, mert a például a sportközvetítésekben látom, hogy a fehér sportolók atlétikában, rövidtávú és hosszútávú futásban is esélytelenek a feketékkel szemben, mindig ez utóbbiak nyernek.

A profi amerikai kosárlabda játékosok túlnyomó része is színesbőrű. Újabban a francia labdarúgó válogatott is csak feketékből áll.

Persze a liberális jogvédők biztos megmagyarázzák, hogy ez csak azért van, mert a fehéreknek nincsenek olyan jó lehetőségeik gyakorolni az atlétikát, a feketék többet kosárlabdáznak és a francia szövetségi kapitány is fehérellenes, de én ezekben nem hiszek.



2013. okt. 23. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

A sárgák a leggyengébbek? wtf xĐ

Mindig az elsők közt vannak az olimpiákon.

Azon meg ne csodálkozz, hogy a négerek jól futnak, az izomzatuk az évezredek-évszázadok során ahhoz alkalmazkodott.

2013. okt. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

ez nem rasszizmus, csupán tények, amiket nagyon jól látsz

attól mert valaki nem veszi észre, hogy a francia fociválogatott szinte mind négerekből áll, nem toleráns, csupán színvak

a rasszizmus az lenne, ha felsőbbrendűnek tekintenél egy négert, csupán azért mert annak született és lenéznél és gyűlölnél mindenkit, aki nem az

2013. okt. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A sárgák inkább az ügyességet igénylő sportokban, tornában jeleskednek, ahol viszont a nagy, erős sportolók vannak előnyben, ott általában nem túl versenyképesek.
2013. okt. 23. 16:31
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

a tényeket jól látod az igaz, de kicsit jobban utána nézhetnél, hogy mi miért is van úgy, ahogy .

megvan az oka, hogy a fekete ember mért fut jól, megvan az oka, hogy a fehér ember mér fut szarul (legalábbis a feketéhez viszonyítva)

ha a puszta fizikai erőt nézzük akkor a fekete kb egy szinten van a fehér emberrel.

hangsúlyozom : FUTNIUK kellett az életükért a vadak elől

2013. okt. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már az erő sportokat nézed akkor abban a fehér emberek szoktak a legjobbak lenni.Súlyemelés,erős ember verseny,kalapácsvetők stb.A feketék inkább atlétikusak laza izomzatúak.
2013. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ahova kell a lábmozgás jobban , futás ott elég jók a feketék ez már igaz. Például nem csak futásban a királyak, de táncolni is nagyon tudnak
2013. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Úgy tudom, ilyeneket nem szabad mondani, hogy a feketék, azért tudnak jobban futni, ugrani, mert Afrikában jobban rászorultak. A svédek és a nácik foglalkoztak ilyen evolúciós, genetikai elméletekkel. Ez ma már tilos, rasszizmusnak számít.

Ez olyan mintha valaki azt állítaná, hogy a skandinávok okosabbak, találékonyabbak, mint a délen élő emberek, mert a kedvezőtlen természeti adottságok miatt jobban rászorultak.

Egyébként ilyen alapon, akkor a számik, Kalaháriban élő bushmanok és az eszkimók lennének a világ legokosabb emberei.


De a tapasztalatok azt mutatják, hogy valamiért mégis vannak különbségek a különböző rasszok fizikai, szellemi teljesítménye között a környezettől függetlenül, csak ezeket észrevenni már rasszizmus.

2013. okt. 23. 17:04
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

A négerek erősebbek, mint a fehérek?

A sárgák a leggyengébbek?

Ám mit értesz "erős" alatt? Masutatsu Oyama valószínűleg fél perc alatt szilánkosra törte volna Mike Tysont.

Gareth Bale, vagy Cristiano Ronaldo meg jobb sprinter, mint az a bantu gyerek, nem tudom, hogy hívják... az a futó, tudjátok.

Ezek csak sztereotípiák.

2013. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ugyan az a helyzet, mint amikor valaki a cigányokat utálja. Van egy feltételezésed, amit kétségbe vonható módszertannal látszólag alátámasztottál, és ezért már ok-okozati összefüggést vizionálsz két, amúgy logikailag össze nem függő tulajdonság közé.


Én két sárgát ismerek, egyikük a legerősebb ember, akit valaha láttam, és egy feketét, jó csaj, de amúgy nem erős... Akkor most nekem ki kell jelentenem, hogy a sárgák a legerősebbek a világon, a feketék meg gyengék?

2013. okt. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
Hol vannak a négereid súlyemelésben, lökésben, gerelyhajításban, úszásban, stb. stb??. Látod öreg, mondod a baromságaidat és kész, tudatlan és könnyen manipulálható vagy. Semmiben nem erősebbek, csak az ilyen félék szemében, mint te..
2013. okt. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!