Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezen csak én nem lepődtem meg?

Ezen csak én nem lepődtem meg?

Figyelt kérdés

[link]


Annyira sejtettem, hogy akkora kamu az a videó, mint a ház. Jó, persze Blikk a forrás, de akkor is. Pár nap és kiderülhet az igazság.



(Megjegyzés: nem vagyok fideszes, nem is rájuk fogok szavazni, de ez már nekem is röhejes.)



2013. okt. 20. 20:23
1 2
 11/14 Macungo ***** válasza:

"Akkor már inkább a Jobbik vagy az LMP."


de jo, hogy te ilyen elvtelen szar vagy


Ugyan miért??? A JObbik széntén jobboldali párt csak radikálisabb a Fidesznél. Hasonló dolgokkat akarnak, csak másként..


Az LMP meg bármennyire is próbálták kicsinálni távolt tudta tartani magát mindkét nagypárttól, és tartják magukat mindenáron a saját elveikhez, még akkor is, ha nem jutnak be a parlamentbe..


Egyébként meg Te honnan tudod, hogy nekem milyen elveim vannak, és milyen szempontok alapján nézem a pártokat...


Te nagyon gerinces embervagy a te elveid biztos azok, hogy hogyan legyél hű a taplósághoz. Remélem erkölcsileg is kioktatsz majd, te nem szar. Természetesen csak egy baloldali lehet ilyen agresszív és trágár, legalábbis ezt szoktam tapasztalni.


Kár, hogy ha valakinek más a véleménye akkor ilyen tajparaszt reakciók vannak érvek vagy kérdések esetleg neagy isten eszme csere helyett.

2013. okt. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Azért mert az ATV-n azt mondják meg a baloldali politikusok ezt szajkózzák, nem írt le ilyet a bíróság, hogy a Fidesz vagy az MSZP követett el kampánysértést."


Szerinted a baloldaliak magukat jelentették fel? ;) A szavazószállítás ellenére is harmadannyi ember szavazott rájuk, mint a fideszre? :D Tényleg így gondolod?


"Természetesen csak egy baloldali lehet ilyen agresszív és trágár, legalábbis ezt szoktam tapasztalni."


Teszel egy megállapítást, de rögtön visszább is veszel, hogy ez a személyes tapasztalatod. Kedves Macungo! Szerintem statisztikailag hülyeség, amit mondasz. [link] Eszerint - most jöhetnek a hiteltelen, elfogult, megrendelésre készült, kommunista jelzők - a jobboldaliaknak átlagosan alacsonyabb az intelligenciája, mint a baloldaliaknak. Az intelligencia ugye egyfajta problémamagoldó képesség. Aki intelligensebb, az jobban oldja meg a problémákat, kevésbé lesz agresszív állat, ezt (persze elfogult, megrendelésre készülő stb.) tanulmányok is kimutatták már. Ha belegondolsz, a jobboldali ideológiához inkább köthető az agresszió, mint a baloldalihoz: homofóbia, rasszizmus. Akit nem döngölnek földbe az első hamis érve után, mert _tényleg_ tud érvelni, az nem fogja elveszteni a fejét. Úgy tűnik, te elvesztetted, mert egy kicsit erős következtetést vontál le egy egyszemélyes "mintából". Ami ráadásul baromság, ha elfogadjuk a két tanulmány eredményét.


(A pártok ily módon történő változtatása általában elvtelenségre vezethető vissza.)


"Kár, hogy ha valakinek más a véleménye akkor ilyen tajparaszt reakciók vannak érvek vagy kérdések esetleg neagy isten eszme csere helyett."


Nem mondhatod, hogy én nem próbálkozom veled... De mit csináljunk, amikor egyenes választ, normális érvet soha sem kapunk? Amikor az a válasz a trafikmutyira, hogy de a multik, meg de a fiatalok? Amikor az a válasz a kampánycsendsértésre, hogy de a csaló MSZP?

2013. okt. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Macungo ***** válasza:

Nem te mutogatsz vissza a kampánycsend sértésre, és próbálod magyarázni. Persze, hogy feljelentést tettek, hisz ezzel próbálták fedezni magukat Attól még hozzájuk került az eredeti CD ami, aztán valahogy a HVG.hu-hoz.


Szerintem inkább a Fidesznek nincs ehhez az egézhez köze. DK-s vitte MSZP-nek lehet, hogy Gyurcsánynak újabb MSZP-t lejárató vagy fenyegető módszere ez.


Igazad van a baloldaliak inteligensebbek, látszott is a baloldali politikusokon tegnap.. Nagyon kreatívak voltak "Orbán takarodj" és egyébként egymást szivatták és feketítették. Már elre hibáztatták egymást azért, hogy a Fidesz fog nyerni..


De a maradék esélyüket is szétzúzta Fletó.. Szerintem Európa baloldala találta ki, hogy ők inteligensek, mert általában a kommunizmus és szocializmus nem az inteligencia pártolásáról szólt.


De gondolom, mert leírták ezt is elhiszed.... Főleg mert melengeti a baloldali lelkedet..


Persze, mostmár szélsőségesen kirekesztő vagyok, mert jobboldali a gondolkodásom. Képzeld 3 bátyám van akiket imádok és abból egyikük meleg.. És őt is imádom, az élettársával együtt.


Aki kirekesztő az a Orbánt cigányozó baloldal.

2013. okt. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jót röhögök ezen a gondolatmeneten... Összevissza beszélsz, egyszer bajai videó, egyszer szavazószállítás, elég nehéz követni. Ha úgy előnyösebb neked, akkor az egyik, egyébként a másik.


"Szerintem Európa baloldala találta ki, hogy ők inteligensek, mert általában a kommunizmus és szocializmus nem az inteligencia pártolásáról szólt."


Ha a szocializmus nem az intelligenciáról szólt, akkor elismered, hogy Orbán a komcsi intézkedéseivel (államosítás, hangzatos jelszavak, tüntetés a Vezér mellett) az ostoba embereket akarja megszerezni?! :D


"De gondolom, mert leírták ezt is elhiszed...."


Tudom, te egy baloldalitól semmit nem hiszel el hiszen hiteltelen, egy fideszestől meg mindent, mivel ők az Istenek. Pont neked nincs jogod abba belekötni, hogy ki mit hisz el. ;)


"Persze, mostmár szélsőségesen kirekesztő vagyok, mert jobboldali a gondolkodásom."


Ha te mondod... Nem tudom, hogy olvastad ezt. :D Zseniális, ahogy mindent továbbgondolsz, és olyanokat adsz a számba, amit nem mondtam. :) Talán nem hiszed el, hogy több jobboldali ilyen beszűkült tudatú, mint baloldali? Nem értesz egyet a tanulmány ezen állításaival?


"Aki kirekesztő az a Orbánt cigányozó baloldal."


És még egy intelligenciáról szóló tanulmányból is eljutsz oda, hogy az ellenségeidet cseszegethesd... :D Ha egyvalakit cigányoznak le, az sértés. Ha "csak úgy" cigányoznak minden cigányra, az a kirekesztés. Gondolom majd megmagyarázod, hogy a jobboldal Jobbikostul, bájerzsóttistul nem gyűlöli a cigányokat. Hát persze. :)

2013. okt. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!