Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezen csak én nem lepődtem meg?

Ezen csak én nem lepődtem meg?

Figyelt kérdés

[link]


Annyira sejtettem, hogy akkora kamu az a videó, mint a ház. Jó, persze Blikk a forrás, de akkor is. Pár nap és kiderülhet az igazság.



(Megjegyzés: nem vagyok fideszes, nem is rájuk fogok szavazni, de ez már nekem is röhejes.)



2013. okt. 20. 20:23
1 2
 1/14 szántóvető ***** válasza:
92%
én már elvesztettem a fonalat,ha kamu videókat forgatnak akkor miért nem profin csinálják?és még kb. fél év van a választásokig,mi lesz még itt?!
2013. okt. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Macungo ***** válasza:
44%

Ennyit arról, hogy ki csalt azon a választáson... Szánalmas... És ezek 8 évig kormányozták ezt az országot, és van aki visszasírja őket. Akkor már inkább a Jobbik vagy az LMP. Ha kiábrándulok a Fideszből a másikkettől marad...


Az MSZP-re meg az összebútorozott társaságra soha.

2013. okt. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Én azon lepődnék meg, ha a Fidesz nem talált volna valakit, aki ezt állítja!

Nem tartom hitelesnek sem a Blikket, sem a Hír-TV-t.

Az utóbbi a Fidesz szócsöve.

2013. okt. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Macungo ***** válasza:
12%
Azt hitelesnek tartod, hogy a HVG vezetője le akar emiatt mondani..?? Én a videót nem tartom hitelesnek egyébként az origo baloldali..
2013. okt. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Macungo ***** válasza:
12%
2013. okt. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Macungo ***** válasza:
12%
Szerintem nem véletlen, hogy a csapból is ez folyik, csak Te nem akarod elfogadni, hogy ilyeneket védesz.
2013. okt. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szegény Macungo! Rögtön el is felejtette, hogy a Fidesz miatt kellett megismételni a választást... :D Nyilván az is a csaló MSZP miatt történt. ;)
2013. okt. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 PHP de kóder! ***** válasza:

"Akkor már inkább a Jobbik vagy az LMP."


de jo, hogy te ilyen elvtelen szar vagy

2013. okt. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Megint dobtak egy csontot amin elcsámcsoghatunk.

Megint jól összeugrasztották a bal oldalt a jobb oldallal és a gondolkodó ,,tele a tököm mindkettővel" tábort.

Most komolyan elhiszi bárki, hogy ennek a szarnak van bármi jelentősége. Még vannak emberek akik látnak bármilyen különbséget a két vezérpárt között??

Ha a kormány bakancsa rajtunk tapos, nem mindegy, hogy balos vagy jobbos???

A közelmúltban felreppent néhány több százmilliós fideszes

lenyúlás, még csak vizsgálat sem indult. A komcsik többször megbuktak komoly lenyúlásokkal, felelősségre vontak egyetlen egyet is? Vajon mi az oka?

És mi mindent szépen bekajálunk.

Jó étvágyat!

2013. okt. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Macungo ***** válasza:

"Szegény Macungo! Rögtön el is felejtette, hogy a Fidesz miatt kellett megismételni a választást... :D Nyilván az is a csaló MSZP miatt történt. ;)"


Azért mert az ATV-n azt mondják meg a baloldali politikusok ezt szajkózzák, nem írt le ilyet a bíróság, hogy a Fidesz vagy az MSZP követett el kampánysértést.

2013. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!