Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol helyezkedsz el a politikai...

Hol helyezkedsz el a politikai térképen?

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 11. 19:59
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a szélsőjobb jelzőt, azt már elhasználták a történelem során. Jobbikos vagyok

Tudom baloldali értékek, bla bla bla :)

2009. nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Én (-32; -4). Gazdasági bal, kb. félúton a liberális és a konzervatív között.
2009. nov. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Ez az egesz bal / jobboldal egy baromsag. Valaki elmagyarazna honnan jott ez a ket irany? Akkor miert nem mar inkabb eszakiak meg deliak (ala usa polgarhaboru..) vagy kelet/nyugat ? Ez a teszt is picit leegyszerusito a maga 80 valahany kerdesevel egyutt. Sok kerdes olyan, amire nincs egyertelmu valasz, mert eleve ugy van felteve a kerdes, hogy nem is lehet.
2009. nov. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
tök pontatlan, nekem -38, -30
2009. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Tök közép, konzervatív (0,-34). Amúgy inkább Jobbik.
2009. nov. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Nekem 30,64.

Gazdasági jobb, és elég erősen liberális. Érdekes, én balosabbnak hittem magam (és itt nem a magyar pártok által képviselt politikai konstrukciókból indulok ki...).


Az eredmények rövid magyarázatáról itt írnak, szerintem ez igen érdekes elemzés:

[link]


A módszerről pedig, amit sokan kifogásoltak, itt:

[link]

2009. nov. 11. 22:36
 17/33 A kérdező kommentje:

Ha átgondolom, nekem végülis bejött. Nem állítom, hogy a teszt hibátlan, de alapvetően betájol valahova, és ezt az "elhelyezést" helyesnek tartom. Elég jól rombolja azt a tévképzetet, hogy a jobboldalnak mindenképpen konzervatívnak kellene lennie...

A pártok elhelyezésével viszont én sem értek egyet maradéktalanul...

2009. nov. 11. 22:42
 18/33 A kérdező kommentje:

És mégvalami, most, hogy minden választ elolvastam:


A BALODALI GAZDASÁGPOLITIKA, vagyis a gondoskodó állam, stb., nem jelenti azt, hogy valaki ténylegesen BALOLDALI, és az a JOBOLDALra is érvényes.

Ott gazdaságpolitikáról van szó.


Szerintem inkább a liberális-konzervatív tengely az érdekes, és az reális is. Talán rájönnek az emberek, hogy a liberalizmus NEM az, amit az SZDSZ képvisel, vagy amit a JOBBIK szid. Ezen érdemes elgondolkodni, szerintem...

2009. nov. 11. 22:47
 19/33 anonim ***** válasza:
33%
Utálom a politikát.
2009. nov. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Én nagyon sok kérdésre nem tudtam válaszolni, mert számomra nem olyan egyértelmű, mint a válaszlehetőségek, helyzetfüggő, illetve elég sok kérdés értelmetlen összehasonlítást írt. Így bár lett egy eredmény, de az csak a nagyon kevés nagyjából egyértelmű és a nagyon sok bizonytalan válaszom alapján, így értékelhetetlen, ahogy számomra a kérdőív nagy része is értékelhetetlen. Bár lehet, hogy én vagyok ennyire problémás, hogy elemezgetem a helyzeteket és nem döntök pontos információk nélkül egy felületes állításból, de ez van. :-)
2009. nov. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!