Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol helyezkedsz el a politikai...

Hol helyezkedsz el a politikai térképen?

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 11. 19:59
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
61%
Gazdasági bal[-42,52] (jobbikos vagyok)
2009. nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
60%
én lecsúsztam a térképről
2009. nov. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
31%

Ez a teszt egy baromság, és szinte mindenki baloldali.

Vagy a elhelyezkedések mechanizmusának koncepciója rossz, vagy a magyar pártok által képviselt nézetek. De szerintem mind a kettő.

Egy Jobbikos, akinek mérsékelt bal liberális jött ki.

Az ok hogy centralista vagyok, de hogy liberális? Legfeljebb mint az átlag szabadon gondolkodó, de semmiképp sem liberális.

2009. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Gazdasági bal, 16;54

Nincs pártpreferenciám.

2009. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
35%

na most az összes jobbikos el fog kezdeni hőzöngeni, mert rájöttek, amit már hónapok óta mond mindenki, hogy a jobbik valójában baloldali nézeteket képvisel? igen, azokat. ahogy az szdsz pedig nem volt liberális, csak azt terjesztette magáról. :)

amúgy nekem libsi jött ki, de utálom a balosokat.

2009. nov. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
48%

„”na most az összes jobbikos el fog kezdeni hőzöngeni,””


Baromságokat beszélsz!

A vonaltól, 2-2 cm re még nem lehet egyértelműsiteni, csak ilyen nincs hogy centralista.

Persze csak ritka esetben kap valaki szélső értékeket.


És számomra az a tanulság hogy a Jobbik NEM SZÉLSŐSÉGES, hanem nemzeti közép.

2009. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
38%

Én:[76,66]


Ez egy nagyon leegyszerűsítő teszt, mert csak 2 tengelye van, holott a politikai ideológiák elhelyezéséhez nem árt 4-5 tengely a valóságban. Szóval ez pontatlan, bár jobbiknyikoknak önismeret szempontjából nem árt, legalább rájönnek, hogy mekkora komcsik.

2009. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
0%

amúgy nekem libsi jött ki, de utálom a balosokat.


Akkor most csalódni fogsz, mert Magyarország az elkövetkező 50 évben nem lesz liberális.

Egyszerűen belepusztulna, és az emberek nagy része sem tolerálja!

Akkor utálod az ország nagy részét? És akkor hogy is lehetsz liberális?

Ez már majd nem rasszizmus, vagy mi a szösszenet.

2009. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
58%

Szóval ez pontatlan, bár jobbiknyikoknak önismeret szempontjából nem árt, legalább rájönnek, hogy mekkora komcsik.


Itt látszik a tudatlanságod!

Ugyanis a Jobbik mindig is azt mondta hogy középen szeretne elhelyezkedni és csak a nemzeti érdekek tolják valamelyik oldal irányába. Szóval nem hogy ráébrednének, hanem megerősíti őket.

Illetve az anti Jobbikosnak mutatja meg hogy nem is durva a Jobbik inkább mérsékelt nemzeti.

2009. nov. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

"Ugyanis a Jobbik mindig is azt mondta hogy középen szeretne elhelyezkedni"


Ehhez képest elhelyezkedtek a balszélen. Ha megnézed a térképet, a kérdéssor kiértékelése van egy olyan opció, hogy különféle csoportok feltüntethetők. A Jobbik szavazótábora konkrétan a legbaloldalibb a magyarországi pártok között. Tehát ők Magyarországon a radikális baloldal.

2009. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!