Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bedől valaki ennek a megrendez...

Bedől valaki ennek a megrendezett videónak, ami Baján készült, hogy tűzifát adnak a szavazatért?

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 09:50
1 2
 1/11 Macungo ***** válasza:
12%
Kinem sz@rja le a Baloldal kinlódását, legyen már tavasz és talán megértik, hogy ki hazudik valójában. Addig október 23-án békemenet.
2013. okt. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Eddig nem úgy volt, hogy csak megvágott, átszerkesztett az ominózus felvétel, most meg már a baloldal rendezte meg és forgatta le? Haladunk emberek, haladunk...
2013. okt. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Már csak tüzifát adnak ?

Tegnapi hirekben még fejenként 50ezret is adtak...


Holnapra kiderül,hogy nem is volt Baján szavazás xD

2013. okt. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Macungo ***** válasza:

[link]


A saját otthonába érkezett vendékként a roma férfi aki a pénzt hozta a többinek akik ott se laknak.

2013. okt. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
rühes fidesz
2013. okt. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A baloldal erőlködik minden eszközzel, hogy lejárassa a Fideszt. Az ATV-fanok biztos beveszik ezt, de aki gondolkodni is képes, az belátja, hogy ez csak egy provokáció.
2013. okt. 19. 11:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Szánalmas már a baloldal erőlködése. Egyszerűen nem bírnak veszteni és minden lépést megtesznek annak érdekében, hogy legalább egy kicsit is bele tudjanak rúgni a kormányba. Sajnálom a bajaiakat, hogy a hataloméhes, bukott baloldaliak miatt kellett megismételni a választást náluk. Remélem jövőre eljön a pofára esés a baloldali összefogás számára és utána majd csöndbe fognak maradni.
2013. okt. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
egyébként ez az ATV fanok micsoda? szoci szavazók 80% állítom életében nem nézett ATV-t én sem és akiket ismerek balra szavazókat ők sem nézték/ték sosem, csak nekünk attól hogy 21.000-ről 23.000-re nőtt az államadósság, persze a 2010-es Bajnai IMF hitel miatt a GDP nőtt, így 1,5%-kal persze csökkent az adósság ugye...p na nekünk ez nem elég, de rengeteg jóképességnek igen
2013. okt. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos én sok olyan embert ismerek, aki az ATV-n kívül mást nem néz, amit ott hazudoznak, ferdítenek, az nekik szentírás.
2013. okt. 19. 13:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Én minden megrendezett videónak bedőlök, így ennek is. Sajnos, lemaradtam, pedig nekem is kéne tűzifa. Ugye lesz ilyen a parlamenti választásokon is?
2013. okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!