Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hányszorosára kellene növelni...

Hányszorosára kellene növelni a segélyt, hogy ne lopjanak, raboljanak?

Figyelt kérdés
Még a hónap végén sem.

2013. okt. 18. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
x+végtelen
2013. okt. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem érdemes növelni.


A cigányokat akiket látni szoktam, 10 centis aranyláncot hordanak meg márkás ruhákat és közben, egy putriban laknak.


Erre költik segílyt, meg cigire.


Ha emelnéd a segílyeket akkor is erre költenék, csak lenne még hozzá Iphone ,BMW hitelre meg hasonlók és emellett ugyanúgy mennének lopni meg vasazni.


Ilyen a mentalitásuk.

2013. okt. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Egymást is meglopják.. a rendest(olyan is van) a züllött. Tapasztalat. Nincs megoldás.De talán annyiszorosára kell emelni a segélyt, ahányszorosára a az antifa zokogás napi mennyiségét - van egy ilyen matematikai összefüggés.
2013. okt. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem kellene növelni, sőt. Munkahely kellenne normális, nem 90ezres fizetéssel, és persze más rendszer, igaz így sem lenne megoldva teljesen az egész, de nem lenne ekkora lopások, és ha olyan jó fizetések lennének, még az is meg eshet, hogy inkább elmennek dolgozni! "növelni a segélyeket" -miköze a segélynek a lopáshoz? Ha lop az ember hanem a segély akkor is kevés és megélni nem lehet belőle. És nem mindegyik roma lop, a legviccesebb az egészben, hogy úgy állítjátok be a romákat, hogy mingyekikük egy formán lop és ez igazságtalan. Sok munkanélküli magyar is van főleg vidéken, akkor ők hogy élnek? Magyar is ugyanúgy vasazik, ha nem akar éhen dögleni, meg ugyanúgy felveszi a segélyt is, és ha növelnék, a szegénycsaládos magyaroknak is jobb lenne. De inkább munkát adjonak a népnek ne segélyt.
2013. okt. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sokan nincsenek munkára szocializálva, így képtelenség nekik jól fizető munkát adni piaci alapon.


Tehát marad a segély, illetve a közmunka kifizetések megsokszorozása, ha csökkenteni akarjuk a szegénységet a körükben.

2013. okt. 19. 00:26
 6/12 anonim ***** válasza:
mit vartok toluk megis esz nelkuliek
2013. okt. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező olyan hülyeséget beszélsz olyan buta vagy, hogyszinte sajnállak. Miért képzetlenek? Tegyük fel, ha neken csak egy szakmád van, na jó legyen két szakmád, és nem tudsz elhelyezkedni a két szakmádban, akkor te is ugyanúgy képzetlen vagy!! Nem? Nekem. nincs szakmám akkor képzetlen vagyok? Miért? Betanítottak, tudok heggeszteni (betanított lakatos) kőműves. munkát is ugyanúgy tudom mint egy szakember! Gyérban megtanultam forrasztani, stb.... miközben másnak diplomája volt, és hülye volt hozzá!! Hülyeség, és lenézőség amit itt össze hordtok itt! a műveltség az megint más...
2013. okt. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Bocsi a helyesírási hibákért.
2013. okt. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A sukárbarokk paloták tulajdonosai is ugyanúgy lopnak meg rabolnak, de nem hiszem, h azért, mert nem tudnak megélni. Ezen viszont jót mosolyogtam, h a cigányok nincsenek munkára szocializálva :D Talán azért, mert a munka számukra ismeretlen fogalom, és soha az életben nem lesznek hajlandók dolgozni, max ha rákényszerítik őket, mint a szocializmusban.
2013. okt. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

És ki termelné ki nekik a segílyt kérdező?


A másik, hogy akkor is lopnának meg rabolnának ha sok lenne a segíly.

2013. okt. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!