Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Így működik Szekszárdon a...

Így működik Szekszárdon a szabad sajtó?

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 18. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Hol van ebben konkrétum,hol vannak a tények és bizonyítékok?

Mutass egy megbízható forrást,ahol feketén fehéren az áll,hogy azért rúgták ki a főszerkesztőt,mert olyat akart kérdezni a cikkében Hadházy apjától,vagy mert meg akarta egyáltalán kérdezni vagy mert nem kérdezte,már nem is tudom,mert igazából abból az írásból ez sem derült ki.Aztán melyik volt az a rovat,mert csak érdekel,mert szekszárdi vagyok és kiváncsi vagyok melyik újság melyik számában van az bizonyos dicsekedés,hogy ezért és így lett az a másik szerkesztő?

Amit ide belinkeltél igazából semmi tény,konkrétum nem derül ki.

2013. okt. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Teljes mértékben egyetértek az előző válaszolóval.

Az általad linkelt írásból semmi konkrétumot nem tudunk meg, az egésznek lejáratás-szaga van. De abból is a legegyszerűbb, ami csak a rendkívül tájékozatlan és figyelmetlen emberekkel képes elhitetni a leírtakat.

2013. okt. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom, azért mert a fieszről van szó, akkor semmi negatívat nem lehet mondani. De a fidesz egy hazug banda ezt ne feledjük.


De a legszebb a dologban, hogy az interjú amit Hadházyval csináltak először nem jelent meg, majd mégis, de nem az ő nyilatkozata szerepelt benne, hanem a kormányhivatalé. Na puff neki.


Amúgy nem árt kicsit utánaolvasni a dolgoknak.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


De tudom, nem igazak, mert a fidesz becsületes... Még jó, hogy nem vagyok ennyire hülye aki el is hiszi a fidesz becsületét.

2013. okt. 18. 11:12
 4/6 anonim ***** válasza:

hali!


szekszárdi vagyok, a sztori igaz, ismerem az egyik érintettet

2013. okt. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"hali!


szekszárdi vagyok, a sztori igaz, ismerem az egyik érintettet"


Ez az érvelés még viccnek is rossz. Továbbra sincs semmilyen hiteles forrás, bizonyíték, stb... Miért olyan nagy élvezet lejáratni a kormányt hamis vádakkal, el tudná nekem árulni valaki?

2013. okt. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

14:04


Attól, hogy te nem szoktál olvasni, még nem leszel okosabb. AZ előbb be lett linkelve több cikk is. Vagy neked az kell, hogy a felmondó értesítésbe legyen beírva? Enyire ne legyél naiv vagy vak. És miért kell folyamatosan a fideszt védeni? Mikor egy kicsit se érdemli meg. Sokkal roszabbak mint a szocik voltak, csak ezt egyesek nem látják, mert nem akarják látni. Mert akkor összetörik bennük egy világ. És talán nem csak a kormány közeli médiából kellene tájékozódni. Abba folyamatosan olyan megy ami közel sincs a valósághoz. Magyarország jobban teljesít? Maximum a hazugságok tengerében. Az miért nincs benne sose a hírekben, hogy hazánkban egyre nagyobb a szegénység? Egyre nehezebben lehet megélni? Ha pl a munkanélküliség csökkenését nézzük. A fideszes média pozitívan adja folyamatosan elő, de az okokat nem mondja. nem azért mert annyival többen dolgoznak, hanem mert tömegesen mennek külföldre az emberek. Ezalatt a kormány alatt többszörösére emelkedett a külföldön állást vállaló magyarok száma.


[link]


HA a fideszt kérdezzük, akkor persze nőtt. Mert náluk a utcaseprés is fontos munka. AMikor csak közmunka. Ez olyan szépen mutat a statisztikákban, de haszna nincs.

2013. okt. 18. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!