Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismét kampánysendsértéssel...

Ismét kampánysendsértéssel nyert a Fidesz Baján. Meddig folytatódhat ez?

Figyelt kérdés

A hírekben hallottam, hogy ismét megismételhetik a válsztást Baján a kampánycsendsértés miatt. Mit szóltok hozzá?

A választásokhoz közeledve jó stratégiának számít-e az, ha a választás napján kampánycsendet sértek ott, ahol az ellenfeleim győzhetnek, ezt a végtelenségig folytatom, így csak azok a körzetek nyerhetnek, ahol biztosra az én jelöltjeim a befutók. Elképzelhető, hogy ezt a módszert tesztelik?

[link]



#Baja #kampánycsendsértés
2013. okt. 13. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Előrevetíti, hogy jövőre nagyon el fognak durvulni a dolgok a választásokkor...

Szvsz, mivel ez egy előre eltervezett akció volt, azzal a céllal, hogy ellehetetlenítsék a választást, ki kellene nekik számlázni az új választás teljes költségét, és egyből megszűnnének az ilyen akciók

2013. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Macungo ***** válasza:
27%

Az összefogás párt gulyásozott nem a Fidesz. A Fidesznek nem érdeke a kampánycsend sértés..


Szerintm a baloldal csinálja a fesztivált, már megint maguk alatt vágják a fát..


Sokat szórakoznak, még kénytelen leszek békemenetelni..

2013. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor ismételjék
2013. okt. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%

nem volt választási csalás abban a körzetben, a többi körzetben csaltak a balliberálisok, hogy ott nyertek csak a csalásnak kösöznhető!

Baja most megüzente az egész ország nevében, hogy a kommunistákból elég!

A kommunistákat minden tisztességes magya ember leszavazza a választáson!

2013. okt. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Minden okos ember a Fideszt szavazza le a választáson.

Azon meg nem kell csodálkozni, hogy a Fidesz megint csalt. Nem ez az első eset.

Az elsőnek igaza van. Felkészülhetünk arra, hogy majd jövőre is csalnak mindenütt.

2013. okt. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy, mit üzen Baja, a kampánycsendsértés miatt nem érvényes, úgy néz ki, mehetnek újra üzenni, amíg el nem unják. Ha pedig elunták, a többi körzet szavazatai lesznek a döntőek, ez a demokrácia.
2013. okt. 13. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Rázós ügy ez a baja. A legfrisebb hirt amit olvastam az volt hogy a baloldali jelölt volt most aki kampánycsendet sertett meg a gulyás főzés is érdekes volt...

Sztem már mident megprobalnak hogy ha a fidesz nyer ujra lehessen szavazni menni.

Én azt nem értem hogy ha semmi tétje akkor minek igy egymasnak esni. Mind a két félnél oda kéne menni rendet rakni.

Itt emlitették hogy durvulnak a dolgok... Francokat, kezd röhelyes lennii

2013. okt. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Macungo ***** válasza:

"Minden okos ember a Fideszt szavazza le a választáson.

Azon meg nem kell csodálkozni, hogy a Fidesz megint csalt."


Kedves okos ember, itt egy hülye... Sokan vagyunk és hidd el, hogy nagy esélye van, hogy 2014. után is a hülyék országa lesz ez.. Te és a többi okos meg a Baját is és a jövőévi választásokatis dolgozzátok fel..


Mivel kétszerannyi szavazatot kapott a Fideszes, nem hiszem, hogy érdeke lett volna csalni, hiszen annak csak a hajszálhíán nyerés esetén van értelme..


Ha annyira okos vagy gondolom ki tudod logikázni, hogy akárhányszor is ismétlik meg a Fidesz annál jobban elhúz.. MOst bizonyítottan a szocik egyik idiótája bográcsozott amit kampánycsend sértésnek minősítettek. De téged mint okost bizonyára ez nem érdekel, csak a hazugság amit az okos agyadba belediktáltak.

2013. okt. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!