Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folytatódhat a "kapcsolatunk"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatódhat a "kapcsolatunk"? Help!

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel közös szakörre járunk (tánc). Onnan ismerem (előtte csak látásból/hallásból, de nem is beszéltem vele). Nagyon megtetszett, és egyszer erőt vettem magamon, és leültünk beszélgetni. Megfogott a személyisége is. Utána egy 4 hónapig szépen fejlődött a kapcsolatunk odáig, hogy elmentünk sétálni, és meg akart csókolni. Én nem engedtem (mindegy, hogy miért), de bocsánatot kértem emiatt, és mondtam, hogy pár nap, és ez is eljön. Másnap találkoztunk, szintén javult közöttünk minden, de a nap végén mondta, hogy inkább maradjunk barátok, mert nincs tisztába az érzéseivel, stb.


Azóta lett egy barátnője, akivel elég komolytalan volt a kapcdolatuk. 1 hete szakítottak.


Folytatódhat minden ugyanott, ahol abbaagytuk? Mit tegyek?


14


2012. szept. 15. 17:38
 1/3 A kérdező kommentje:

*abbahagytuk

*kapcsolatuk.


köszönöm szépen a válaszaitokat! :)

2012. szept. 15. 17:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ez csak rajtatok múlik,de neki kell kezdeményeznie ha azt akarja hogy ott folytassátok ahol abbahagytátok..mivel ő hagyta félbe ezt a dolgot és kezdett egy másik lánnyal
2012. szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha csak azért mondta h "legyetek barátok" mert a csaj akkor már képben volt, akkor lehet rá esély :) Hadd h ő keressen fel és ne te fuss utána,mert csak így tudhatod meg, h mi is a szándéka:) Csak barátság vs Több mint barátság! :)
2012. szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!