Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Roma boksziskolák"? Biztos,...

"Roma boksziskolák"? Biztos, hogy ez a helyes út?

Figyelt kérdés

[link]


Nem vagyok benne biztos, hogy ezt így kellene csinálni.


Akár, még ronthat is a helyzeten.



2013. okt. 7. 12:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Persze, kell nekik a kiképzés, hogy a 87 éves Mari nénit még jobban meg tudják verni ezer forintért.
2013. okt. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Még nem tudják, hogy lövöldözés lesz...
2013. okt. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
Alapból is ugye a romák békés, véletlenül sem agresszív, kötekedő természetű emberek. Csiszolni kell még a technikán, szerintem még fegyvertartási engedélyt is kell adni nekik alanyi jogon. Remélem az ötletgazdák és a jogvédők szülein mutatják be, hogy mit tanultak.
2013. okt. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%

"szerintem még fegyvertartási engedélyt is kell adni nekik alanyi jogon"


gázpisztolyra kiválthatja bárki alanyi jogon (feltéve ha még nem volt büntetve). az egyetlen legális eszköz amivel biztonságban érzem magam mellettük, de kíváncsi vagyok, hogy mikor fedezik fel maguknak és használják támadásra.

2013. okt. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%
Érdekes, régebben a jóra tanítottak, emberi értékekre neveltek, az embertáraik iránti szeretetre, beillesztést tanították most meg, hogy védd meg magad, verd meg! Aztán lehet csodálkozni, hogy egyre kegyetlenebbek a fiatalok. Úgy érzem valahogy ez is a cél.
2013. okt. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Roma boksz. Ebbe én mint magyar erre azt mondom, hogy ez ám az igazi rasszista hozzáállás. Magyarok ki vannak rekeszteve ebből. Mi lenne ha létrehoznék egy Magyar boksz iskolát, a hátrányos helyzetű Magyarok helyzete javításáért? Mindenki érzi szerintem, hogy ezt ilyen névvel nem lehetne megcsinálni, de az ellentétjét igen. Másrészről milyen integrálás az, hogy ki lesznek tiltva azok, akik közé be kellene illeszkedni? Lehet azt mondani, hogy nincsenek kitiltva, de nem szívesen megy be oda magyar, minthogy Magyar boksziskola néven se szívesen menne be Roma. Miért pont a box? Agresszívabb sportot már nem találtak?
2013. okt. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%

4-es:

Pár hete voltam fegyverboltban venni 1-2 dolgot. Előttem a taj cigány volt a barátnőjével. Épp egy Zoraki 925-öt stírölt (keress rá ha nem ismered, automata fegyver, amúgy poén cucc)


Ott ájuldozott tőle, hogy milyen szuper, mert sorozatlövő, meg fuha, lehetne rá akár lámpát is szerelni, stb...


A végén annak örültem, hogy visszarakta, hogy akkor erre gyűjtenek, szal nincs rá pénze.


Biztos, hogy nem a hátsókertben akar majd durrogtatni vele. ÉS elhiheted, hogy az ilyen embereket nem érdekli, hogy van e engedélye a fegyverre. Barátnőm is mesélte, hogy a villamoson is erről beszélgettek a kis cigánykölykök, hogy majd előveszi a gázpisztolyát...


És egy ellenpélda is, amikor a rendőrségen voltam is ott makogott egy cigány csávó, aki engedélyt akart, nem nagyon értette, hogy milyen erkölcsit kérnek tőle meg miért kell fizetnie érte 3100 Ft-ot...


Inkább abban lehet bízni, hogy szar minőségű fegyvereket vesznek, így hátrányba kerülnek egy összetűzés esetén.

2013. okt. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%
Ez tény, legyen ócó és nézzen ki úgy mint a vandízelnél ami vótt! :D
2013. okt. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
49%

Hát, őőőő

[link]

Ja, azt hiszem ez egy ártalmatlan dolog, ami leköti a fölös energiáikat. Végül is, egyszer már bizonyított...

2013. okt. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
Én csak azt nem értem h miért nem úszni tanítják őket, vagy valami békés dologra ha már le akarják kötni az energiájukat, addig se lopnak ugye...
2013. okt. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!