Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szélsőjobb követte el a...

A szélsőjobb követte el a soroksári gyilkosságot hergelés céljából?

Figyelt kérdés

Még kb. a hírekben sem volt, de ők már a fórumokon cigányoztak hevesen. Nem is ez a legfurább, hanem inkább az, hogy "véletlenül" szintén ők tudták először, hogy cigány családnál találták meg az áldozat telefonját. A rendőrség azért engedte el őket, mert bizonyítani tudták, hogy a gyilkosság után vették a telefont.


Kezdődik a szélsőjobb szent háborúja, amiben az emberélet se számít, csak lehessen a cigányok ellen hergelni a népet? Ha igen az elég wow.



2013. okt. 6. 12:44
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Nem is beszélve az épp jól jövő futós elnök leveléről, ami ismét a szélsőjobb számára kedvező módon szivárgott ki és az instant szervezett felvonulásról.


Minden olyan furcsán klappol nekik ebben az ügyben. Ez kicsit több, mint érdekes, nem?

2013. okt. 6. 12:50
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
te durván hülye vagy
2013. okt. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Így van.

Szögi Lajost is Jobbikosok verték agyon.

2013. okt. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

kedves,61 százalékos cigányvédő drága válaszoló.

Nem unod még a cigánybűnözés melletti kampányolást?


A múltkor meg azt mondtad,hogy a hölgy biztos provokálta a cigányokat és azért ölték meg.

2013. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

??


Nem vagyok 61%-s válaszoló, és nem védek itt senkit. Egyszerűen eszembe jutott ez a lehetőség és megkérdeztem.


Simán el tudom képzelni, hogy egy ultra-szélsőjobbos csoport, hasonlóan a cigánygyilkosokhoz szövetkezett erre, mert rájöttek, hogy az jóval többet ártott a politikai terveiknek, mint használt. A rendőrség hallgatására is lehet ez indok, ha már rég a Föld túloldalán napoznak, akkor kitörölhetik a sok DNS-nyommal a feneküket a nyomozók.

2013. okt. 6. 13:13
 6/17 anonim ***** válasza:

A soroksági lakók régóta panaszkodtak a cigányokra, amit valamelyik hülye kormány betelepített a környékükre.


Egyébként meg azt, hogy cigány volt, először Schobert Norbi mondta, ő pedig elvileg nem szélsőjobboldali.


Norbit valami liberális banda fel is jelentette közösség elleni izgatásért.

2013. okt. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
soroksári*
2013. okt. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Azért az vagány, h egy átlagos esetre(mintha a cigányok soha nem csináltak volna ilyet) azt fogod rá, h megrendezett, de a romagyilkosság viszont sima ügy.

Holott pont az volt inkább megrendezve...

2013. okt. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogyne a cigányok már teljesen megváltoztak .Legalább 30 éve nem követtek el bűncselekményt. Ezért a szélsőjobbnak nem volt más választása. Ne haragundj de ilyen hülye kérdést már rég hallottam.
2013. okt. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Csak egy lehetőséget vetettem fel. Minden online fórum és nem híroldal kb. tényként kezeli, hogy cigányok voltak az elkövetők, amikor erre (vagy akármi másra) 0 bizonyíték van.


Arról se nagyon hallani, pedig az elején mindenhol leírták, hogy egy hajléktalantanya mellett vezetett az útja, lehet, hogy ott lett kanos egy csövi.

2013. okt. 6. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!