Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar szélsőjobb miért...

A magyar szélsőjobb miért Ctrl+C Ctrl+V módra utálja a muzulmánokat?

Figyelt kérdés

Az nyilvánvaló, hogy a németeknek, franciáknak, angoloknak, stb. kell valami, amire rá lehet fogni, hogy ezért csökkent a 200%-os jólétük csak 197,5-re és őket magukat nem érinti, de a magyarok ezt miért veszik át?


Miért érdekel titeket a franciák sorsa, amikor Trianon miatt mindet a pokolba kívánjátok? Netán a németeké, akik az általatok gyűlölt EU legfőbb propagálói és pénzelői?


Mi értelme van ma Magyarországon szítani (egyelőre teljesen sikertelenül) a huszonkilencedik embercsoport elleni gyűlöletfajtát is, amikor itthon 99,999%-ban csak pozitív példát mutató, általában csak névlegesen vallásos "muszlimokkal" lehet találkozni?



2013. szept. 15. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

A MAGYAR szélsőjobb nem utálja a muzulmánokat..SŐT pártolják őket.


A magyar szélsőjobb a zsidókat utálja..


Nem is értem honnan jött neked ez..ilyet még nem is hallottam pedig én tartoztam ilyenekhez..

2013. szept. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jó, akkor a magyar szélsőjobbosok, egyenként. Kb. naponta kerül kiírásra ilyen kérdés itt, meg az összes hasonló fórumon is minden ilyen jellegű hírnél ez a hozzáállás.
2013. szept. 15. 15:08
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy a Jobbik utálná.

Nyugat Eu meg egye meg amit főzött, hiszen amíg gyarmataik voltak addig nem fájt nekik hogy ki a muzulmán vagy hindu.

Vagy a gazdasági érdekeiket szolgálja ki a mulikulti a szabad piac a liberalizálódás.

Akkor most se fájjon hogy a fagyi visszanyal.

2013. szept. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Engem érdekel, mert magyar is vagyok meg német is.

Mondjuk állampolgárságot tekintve osztrák.


Egyszerűen nem szeretem ezt a multikultit.

Sosem szerettem.Bécs is egykor fenséges város volt, most meg egyre ramatyabb.


Szerintem annak nincs értelme annak a franciás dolognak amiről írsz.

Miért kellene utálni a franciákat olyanért, amiről a mai generáció nem tehet?

Ha ilyen valaki, akkor semmivel sem különb a zsidóknál, akik hasonló módon utálják a magyarokat meg a németeket.


Maga az EU, az alapötletet briliánsnak találom, de ahogy megvalósítják , ahogy működik , amilyen domináns eszmerendszer mentén működik azt borzalmasnak találom.

Nekem nem az EU létével van a bajom, hanem ahogy működik.


Magyarországra is próbálják ez a multikultis őrületet ráerőltetni.

Élek Magyarországon annyi ideje, hogy erre rájöttem.


Roma kulturális központ, cigány kultúrával kapcsolatos tanagyag...stb

2013. szept. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
SAJNOS a magyar szélsőjobb imádja a muzulmánokat, azok közül is a szalafistákat pártolja.
2013. szept. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a Jobbik nevű párt:

Állami szinten iszlám és bevándorló ellenes, de nemzetközi szinten iszlámbarát.


Pont , ahogy nálunk Ausztriában Jörg Haider volt.

Ő is szerette az irániakat ,meg úgy általában az Amerika-Izrael ellenes erőket.


Az irániak támogatták is Haidert.


Egy európai radikális jobboldalinak Amerika ellenesnek kell lennie,ehhez olyanokkal kénytelen szövetkezni akiket gondolom a háta közepére sem kíván.

Mivel nincs más, olyan szövetséges kell a melyik nem tartozik amerikai érdekszférába.

2013. szept. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen magyar párt, amire főleg szélsőjobbosok szavaznak, az egekig magasztalja a muszlimokat, míg a szavazóik 90%-a szerintem utálná őket mint a sz.rt, ha itt is annyi lenne, mint pár nyugati országban.

Én azt mondom, hogy semmi bajom nincs egyik nációval sem, addig, amíg nem jönnek annyian ide, hogy az ő speciális kulturális jogaikat kezdik hangoztatni. Egy 50 ezres városban 30 muszlim nem zavar, de 5 ezer már zavarna.

2013. szept. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Ozmium42 ***** válasza:

Üdv!


Minden szélsőjobboldali embernek alapvetésnek kell, hogy legyen, hogy mindenkinek a saját országában a helye. A németeknek Németországban, a franciáknak Franciaországban, a zsidóknak Izraelben, a cigányoknak Indiában, a törököknek Törökországban, az araboknak pedig szintén ott, ahonnan ők, vagy a felmenői jöttek. Szélsőjobbos szemmel majdnem minden bevándorló nem kívánatos.


Mint előttem is írták, bizonyos országok esetében lehet kárörvendeni, és elő is fordul, de a bevándorlók hada sajnos ritkán áll meg a határon, ezért előbb-utóbb minket is veszélyeztetni fog.


Azonban nem tudom, hol látsz te ilyen muzulmán ellenes tendenciát a magyar szélsőjobboldalon, vagy ezen az oldalon (én egyáltalán nem látok ilyet, mintha nem is ugyanazt olvasnánk). A tendencia éppen fordított. A turanisták a törököket testvérnépnek tartják, és például a Jobbik (nem számít szélsőjobbnak, de mégis oda sorolják) keleti nyitásában fontos szerepet kapnak. Az úgynevezett "anticionisták" (teljes ostobaságnak tartom ezt a szót, a cionizmus valódi értelmének tükrében) felkarolják a palesztinokat, ezzel próbálják igazolni a zsidóellenességet, és ezzel gyakorlatilag egy platformra helyezkednek az Izrael-ellenes arab világ nagy részével.


A magyar szélsőjobboldal csak annyiban lehet muzulmán ellenes, hogy nem szimpatizál magával a vallással, illetve nem szeretnék, ha bármelyik muzulmán ország lakói ide jönnének, és/vagy a nyakunkra nőnének. Mivel azonban jelenleg éppen nem aktuális probléma, és két másik népcsoporttal aktuális elszámolni valónk van, ezért ritkán esik szó a muzulmánokról, és még ritkábban negatív kontextusban.

2013. szept. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Ozmium42 ***** válasza:
Jut eszembe, Irán és Szíria esetében és egyértelműen pozitív a szélsőjobb hozzáállása.
2013. szept. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Megelőzés gyanánt.


A franciák, britek is csak most kezdtek el azon gondolkodni, hogy talán korlátozni kellene a bevándorlást.


Szükség volt a vendégmunkásokra, viszont a letelepítésükre nincs szükség. Itt rontották el. Gyakran emlegetik, hogy a bevándorlóknak köszönhetően nő a gazdaság, csak azt nem teszik hozzá, hogy közben a szociális juttatásokra, integrációra el is megy ez a pénz, így az egy főre jutó GDP-t nem javítják a bevándorlók.


A fasiszta, náci, diktatórikus Arab Emírségekben, Katarban, Kuvaitban, Szaúd-Arábiában nincsenek ilyen letelepítési, családegyesítési programok, nem adnak állampolgárságot a vendégmunkásoknak, ha letelik a munkaszerződés hazaküldik őket.

Hasonló a helyzet Izraelben is. A palesztin melós nappal gürizhet az izraeli házak építésén, éjszakára menjen haza, ha már nem kell a munkája, ismét megtagadják tőle a belépést. A román vendégmunkások, afrikai menekültek sem maradhatnak, most döntöttek 60000 afrikai menekült kitelepítésén.

Csak Európa ilyen liberális.

2013. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!