Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem tűnik úgy, hogy...

Csak nekem tűnik úgy, hogy 2010 óta pangás van a magyar szélsőjobboldalon?

Figyelt kérdés
Mi lehet ennek az oka?

2013. jún. 17. 08:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Azokat a témákat, amivel az otthonülő átlagemberek jobbos felét meg lehet szólítani, elvitte a Fidesz. Onnan jobbra már csak a bakancsban masírozás meg a military-táborok vannak, annak meg korlátozott a közönsége.
2013. jún. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
inkább dömping van... ahol valóban nagy a pangás az a szélsőbal
2013. jún. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Dömping? Én nem érzékelem, hogy dömping lenne.

A szélsőbalon mindig is pangás volt errefelé. Ez a 45 év szocializmus után érthető is szerintem.

2013. jún. 17. 09:20
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Mert nincs normális szélsőjobboldali párt.
2013. jún. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 PHP de kóder! ***** válasza:
62%
Miert, milyen a normalis szelsojobboldali part? A zsidok Dunaba loveset hianyolod?
2013. jún. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Na igen, hogy képzeled el, amikor pezseg a szélsőjobboldali élet?

:))

2013. jún. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Miert, milyen a normalis szelsojobboldali part? A zsidok Dunaba loveset hianyolod?"


Igen, természetesen napi szinten mindenki Dunába akarja lövöldözni a zsidókat kivétel nélkül. Reggeltől estig ezt csináljuk, meg sem állunk vele, mert élvezzük és közben csattogtatjuk az állkapcsunkat, ami amúgy is cigányvértől iszamos. -.-'


A normális szélsőjobboldali párt/szervezet természetesen azt jelenti, hogy aktív, rugalmas és energikus. Ilyesmi nem nagyon van mostanság.

2013. jún. 17. 10:21
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Na az se igaz, hogy "pang" szélsõbal! Szép számmal jelen vannak, ennél a kérdésnél is van egy-két példány.
2013. jún. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
A magyar szélsőjobboldalon 1945 óta van pangás. A Jobbik nemhogy nem szélső, de még csak nem is jobboldali.
2013. jún. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

szélsőjobb=szélsőbal, illetve szélsőbal=szélsőjobb, csak más köntösben


Politológia órán első lecke.

2013. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!