Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem tűnik úgy, hogy...

Csak nekem tűnik úgy, hogy 2010 óta pangás van a magyar szélsőjobboldalon?

Figyelt kérdés
Mi lehet ennek az oka?

2013. jún. 17. 08:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%

"A Jobbik nemhogy nem szélső, de még csak nem is jobboldali."

Ez így igaz, a tagság lehet, hogy jó magyar emberekből áll, de a vezetőség az több mint gyanús"

A Jobbikot azon elv alapján hozták létre "valakik", hogy "HA NEM TUDOD LEGYŐZNI, ÁLLJ AZ ÉLÉRE".

2013. jún. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem írtam, h ez baj lenne. Én is jobbikos vagyok, mert az az egyetlen magyarnak nevezhető párt Magyarországon, miközben ha már választani kell, inkább balosnak mondanám magam. Igazából egyetlen olyan párt sincs hazánkban, amit egyértelműen jobb- v baloldalinak lehetne nevezni.
2013. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Szerintem nem 2010 óta tart. A véleményem szerint a baj ott van, hogy mindig darabokra törik ezt az oldalt. Nem tartom véletlennek. Eleinte annak tartottam, de elég furcsa, hogy állandóan megjelennek a hangadók, akik magukat egyedül igaznak kikiáltva ezt az amúgy sem túl nagy támogatottságú oldalt elkezdik darabolni.


A 2010-es siker sem saját erőből volt, kellett hozzá az akkori kormány népszerűtlensége is. Ezen az oldalon az akkor "kiemelkedett" embereknek is elég nagy az elutasítottsága. Meg lehet nézni, hogy kiket vittek be az OGY-be és mit műveltek. Szerintem a többségük lejáratja ezt a politikai oldalt, nem tudok büszke lenni rájuk. Ráadásul nagyon sok dologban együtt tartanak a fityesszel, ami szégyen.

2013. júl. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Abból is látszik, hogy mennyire képben van a poltikában a szélsőjobbos társaság, hogy ilyen szépen lehet őket terelgetni, mint a birkákat.

Egyébként szerintem szélsőjobbosnak lenni inkább olyan, mint amikor a szegényember audit vesz 200 ezerért, csak azért, mert úgy tudja, hogy az audi presztizs.

Bemész egy középiskolába szerintem a társaság nagyrésze jobbikos és fidesz-mszp ellenes, de egyébként annyi aktuálpolitikai információ nem jutott el hozzájuk, hogy hihetetlen.

Mit tud az "átlagember" az elmúlt húsz év politikájáról?

- cigánybűnözés (opcionálisan kiegészítve mindenféle antimagyarista kifejezésekkel)

- eeeevették a nyugdíjat

- hazudtunk reggel délben meg este

Meg persze mindenki hallott például a Zuschlag ügyről, de szerintem már a társaság jórésze azt sem tudja melyik párhoz is volt köthető.

2013. júl. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Az is baj, hogy ideológiai zűrzavar van a mi oldalunkon. Egy egyszerű példa: Hitler, Szálasi, Horthy, Gömbös, Bárdossy. Melyiket kell szeretni és melyiket nem? Ha ez a köreinkben felmerül, perceken belül az asztal alá gyalázzuk egymást. Szerintem 2010-ben semmilyen csúcs nem volt. Az akkori választási sikert egy olyan párt aratta le, akiknek az elfogadottsága a mi köreinkben azért igen kérdéses. Nem akarom részletezni az okokat.

Aztán ott van az a tehertétel is, hogy amikor a mi oldalunk szerepet kapott a magyarországi politikában és különböző posztokat töltöttek be (aki hozzánk tartozik, tudja kikről van szó), mit is csináltak a pozícióikban? Kormányon voltunk, szó szerint benne a kormányban és ment az a süketelés, amit láttunk. Szerintem a csúcs 1998 és 2001 között volt, de nem tudtuk kihasználni. Aztán rátelepítették ezt a műalakulatot a fideszesek és most velünk azonosítják. Miközben a köreink igazi vezetői sehol nincsenek. Volt persze ígérgetés a 2010-as választások előtt, hogy majd lesznek biztos listás helyek, de minden ígéretet felülírt valami fura racionalitás és látjuk kik kerültek be.

2013. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!