Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az miért van, hogy az ismerőse...

Az miért van, hogy az ismerőseim azt mondják rasszista meg antiszemita vagyok amiért a politikai életben Vona Gábort találom a leghelyesebb pasinak?

Figyelt kérdés
Pedig egyáltalán nem vagyok az csak ha megkérdezik én mindig jó hangosan hangoztatom,hogy mi a véleményem.És ha egyszer például nem mondjuk a Torgyán Józsi bát találom a legcukibbnak,akkor nem is azt fogom mondani.Értelmes válaszokat kérek szépen mert ez a kérdés teljesen komoly,nem trollkodásnak szántam.

2013. okt. 5. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Az én nő ismerőseim Staudt Gábort szeretik a Jobbikból.

Ugyebár kinek mi tetszik....


A Jobbik egyféle tabunak számít bizonyos körökben, ezekben a körök azt vallják, hogy minden Jobbikkal kapcsolatos dolgot el kell ítélni.

2013. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Shai-Hulud ***** válasza:
63%

Leghelyesebb, meg legcukibb politikus......


Remélem, még nincs szavazati jogod!

2013. okt. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A legcukibb kiválasztásánál azért fontold meg Kövér Lászlót is! [link]
2013. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem emberként semelyik politikus nem szimpatikus, de ha a külsejük alapján kellene választani, akkor a Vona. Az ok elég egyszerű mondjuk, kevés a fiatal politikus (Deutsch pl. jó pasi volt fiatalon, most megint csak tekintsünk el az egyéniségétől, de hozzám már öreg).
2013. okt. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Alfred Hitchcock filmjeiben már előszeretettel alkalmazta a gonoszt megnyerő külsővel...
2013. okt. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Cukorfalat az hogy neked ki jön be nem politikai vélemény és nem is kéne hangosan hangoztatni mert mindenki hü'ének néz. Ha nem értesz a politikához ne hangoskodj róla mert a mellet hogy leégeted magad még egyszer be is huznak egyet.
2013. okt. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok nő tetszett,de amikor a stílusát megismertem soha többé rá se néztem. Nálam a belső fontosabb.
2013. okt. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Macungo ***** válasza:
46%

Kedves 6-os válaszoló egy kicsit komolyan vetted a kérdezőt, szerintem nem kell ennyire lehordani egyébként semmi politikait nem látok a kérdező véleményében, csupán az a furcsa, hogy ő nem politikai oldalról közelítette meg Vonát, mások mint Te is mégis politikai reakcióval válaszoltak..


Elég furcsa, hogy ennyire nem tudják az emberek elválasztani egymástól a két dolgot..


Én is nő vagyok és Fidesz szavazó már 3 ciklus óta... Mivel túl radikálisnak tartom a Jobbikot soha nem szavaznék rájuk..


De, ha a politikai véleményemet félreteszem, szerintem is jó pasi.. Az egyik legjobb a parlamentben..

2013. okt. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Macungo ***** válasza:
24%
Nem kell már mindig marni egymást minden hülyeségért.
2013. okt. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de nem kaptam teljesen választ a kérdésemre.Tehát kb. az lehet a dolog oka,hogy az emberek nem tudnak elvonatkoztatni a politikától?Vagy lehet,ha nem tetszik amit mond valaki már csúnyának látják?
2013. okt. 11. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!