Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A DK-sok mit akarnak a kampány...

A DK-sok mit akarnak a kampányvideójuk alapján?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=4GxNvGUXOAE


Ahogy elnézem, ezek nem a Parlamentbe való jutásért kampányolnak, hanem a Lipótmezőre való bejutásért.


2013. okt. 4. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Kampányvideó alapján kötelezővé tenni az őszödi beszéd tanítását az oskolákban...? :D
2013. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Küzdeni a 0,1%-ukért! :)
2013. okt. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Leváltani azt a mcskos sz@r szemét Orbántot és újra a mi isteni fényben tűndökló, igazmondó szent Ferencünket hatalomba ültetni, mert Gyurcsán élt él és élni fog.
2013. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Macungo ***** válasza:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Meg vagyok döbbenve. Azt hittem ennél nincs lejebb, róluk se képzeltem volna ezt a színvonalat...


Vajon ki a célközönség???

2013. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt hittem ez csak valami paródia, de rá kellett jönnöm, hogy ezek annyira hülyék, hogy tényleg ezzel kampányolnak :D


Úgy gondolják szerintem ,hogy ők most ezzel politizálnak.

Azt hiszik ha általuk okosságosnak vélt szövegeket mondanak,trágárkodással fűszerezve attól szimpatikusak lesznek 14-ben beválasztják őket a parlamentbe.Remélik ,hogy kormányra kerülnek és jó pénzért kiszolgáltathatják az országot idegen érdekek kénye kedvének.


Szerintem pedig ez csak hazafiatlan majomkodás,büntetésre érdemes trágárkodással fűszerezve.A mondanivalójuk pedig szóra sem érdemes ,üres fecsegés.

2013. okt. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!