Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Általában melyik adón nézed a...

Általában melyik adón nézed a híradót, politikai híreket, műsorokat?

Figyelt kérdés
Melyik mérvadó számodra? Van olyan, amit semmiképp se nézel, mert csak felidegesít?
2013. okt. 3. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem nézek tv-t, mert agymosás. Helyette olvasok origot meg mno-t és az átlagukat veszem. Mivel az origo csak szarozza a fideszt, az mno meg isteníti. Valahol középen lesz az igazság.
2013. okt. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Inkább neten szoktam híreket olvasni,

TV-ben Duna, meg MTV amit nézek. Echo TV is elmegy, bár mint mondtam, inkább nezen szoktam


TV2 meg RTL híradója = búlvárműsor

ATV meg HÍR TV = pártszócsövek,

ezeket legvégső esetben

2013. okt. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bal oldali kormányzás idején a HírTV-, jobboldali estén az atv-n.
2013. okt. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

Bevallom, többet szoktam olvasni írott sajtót, mint TV-t nézni. Kerülöm viszont a pártérdekeket előtérbe helyező sajtót és TV adókat, az ATV-t, Népszabadságot és a HVG-t. Ezek szerint mindenki rosszul él most és szenved, miközben ez az MSZP idejére volt jellemző pont.


Csak a hiteles hírforrásoknak hiszek, ahol tényleg a valóságról írnak és nem fekete felhőket látnak állandóan mindenben. Ezek közé tartozik az Echo TV, Hír TV, Demokrata, Heti Válasz és a Magyar Nemzet.

2013. okt. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó.. -.-"


Inkább neten nézem a politikai adásokat, pl. youtube-on, vagy elolvasok pár cikket itt-ott. Mindegy milyen oldalon és mérlegelek melyik igaz, melyik nem.


Ami felidegesít? A balliberális sajtó.

2013. okt. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel engem személy szerint nagyon érdekel a politika így több csatornából is tájékozodom. Mindegyikről van személyes véleményem- de 2 vagy 3 csatorna is közel egyformát szokot állítani az ATV viszont néha erősen ferdít.
2013. okt. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem nézek híradót. A neten szoktam híreket olvasni.
2013. okt. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!