Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fontosnak tartod hogy a...

Fontosnak tartod hogy a fiatalok (10-18) értsék a napi politikai eseményeket?

Figyelt kérdés
Nézzék a híradót ? tanárom a suliba azt mondta, hogygyerekek nézétek a híradót, mert fontos tudni hogy mi van a világban? Én nem értem miért? Állandóan negatív eseményeket, híreket mondanak, ha adott esetben aznap semmi rossz nem tőrtént a világban, akkor is hozzátesznek valami rosszat pl lelőttek egy pandát.
2013. okt. 1. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem. 35 alatt nem kell ilyesmivel foglalkozni.
2013. okt. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a napi politika megértése dolog elég relatív.

A felnőttek közül érti egyáltalán valaki?

2013. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ténnyleg mindig az van, mindig rossz hírt raknak bele a híradóba, többek között ezért se nézek TV-t.

Viszont szerintem pont ne a híradót nézzék azok, akiket érdekel a politika! Nézzenek inkább parlamenti adást és ott kiderül mindenkinek az álláspontja. Én neten szoktam utána keresgélni a dolgoknak és nem nagyon olvasok origot, indexet, alfahírt, mert nyilván a saját politikai meggyőződésükkel adják elő a politikai híreket. Inkább a parlamenti adásokat nézem és akkor megtudom, hogy az MSZP, Fidesz, Jobbik, stb. mit gondol az adott témáról. Viszont azt hozzátenném, hogy egyre inkább hasonlít egy cirkuszra az Országház... Szóval ne, ne nézzenek semmi ilyesmit a gyerekek.

2013. okt. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a politikát kellene megérteniük, sokkal inkább önismeretet kellene tanulniuk. Fiatalok formálhatóak, ne a politika határozza meg, hogy kik, hanem saját maguk.
2013. okt. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy spontán még az elvileg felelősségteljes nagykorú állampolgárok jórészét is orruknál fogva vezetik a különböző pártok, mi lenne a kiforratlan személyiséggel rendelkező fiatalokkal, akiknek a fejébe próbálna valaki a "valóságot" beleverni, mert maguktól nem értik, vagy nem is érdekli őket. Csak az aktuális hatalom értékrendjének bálványozásának intézményes keretrendszerét teremtené meg, ami egy közoktatási intézményben szerencsére már hosszú idő óta nem megengedhető.
2013. okt. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dick Esmen ***** válasza:
Na de melyik híradót nézzék?A közszolgálatit?A liberálisat? A konzervatívot?A bulvárt?Ezekből nem fognak megérteni semmit(maximum akkor lenne erre esély ha mindegyiket néznék,de ez nem valószínű).
2013. okt. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy darabig én is úgy gondoltam, egy végzős középiskolás (18) legyen tisztában a dolgokkal, ha már van szavazati joga! Időközben rájöttem, hogy a politika egy nagy rakás szar, azóta már engem sem izgat a dolog!
2013. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!