Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még rajtam kívül úgy...

Van még rajtam kívül úgy valaki, hogy bár nagyon nem kedveli a Fideszt, viszont ebből a balos ellenzéki felhozatalból sem kér?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Da.


Sajnos nagyon kevesen vagyunk.

2013. okt. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az LMP még belefér, egyébként egyetértek.
2013. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Joe Makepeace ***** válasza:
Nincs, csak nálatok a jobboldalon van egypártrendszer...
2013. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
sosem kedveltem GYF-et de úgy látom ő az egyetlen épkézláb, nem tutyimutyi ember baloldalon. baloldalon? nevezzük inkább kapitalistáknak vagy szabadelvüeknek. ma a fidesz a baloldal. bajnai is szimpi mert egy technokrata, de olyan semmilyen, az mszp-s majom meg qrva ellenszenves
2013. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így vagyok vele, többek között ezért szavazok jobbikra :) Másrészt meg mert ők még nem járatták le magukat, róluk még nem derült ki, hogy mennyire köpnek az ígéreteikbe, és valóban tenni akarnak a közbiztonság helyreállításáért.
2013. okt. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is.
2013. okt. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudod ezt hívják Jobbiknak.
2013. okt. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!