Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarja már az utolsó...

Miért akarja már az utolsó kollégám is rámbeszélni, hogy kire szavazzak?

Figyelt kérdés
Kicsit dühítő, hogy hirtelen már mindenki politológusnak meg közgazdásznak képzeli magát, és pofátlanul erőlteti azt, hogy mi lesz nekem a jobb.
2009. nov. 7. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom ez valamiféle utolsó kétségbeesés lehet, hogy változzon végre valami.
2009. nov. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Azért, mert a magyar társadalom őrült mértékben át van politizálva (köszönhetően néhány hangulatkeltőnek), sokan pedig élethalálharcként élik meg a politikát. Vannak pártok, amelyek internetes gerillaháborút meg vírusmarketinget folytatnak. Ez nyilván sikeres, de egyszerre undorító is. A politikai álláspontját mindenki a saját származásánál, neveltetésénél, életvitelénél és világszemléleténél fogva alakítja ki. Engem nem befolyásol, hogy az ismerőseim, vagy a barátaim kire szavaznak (más is a preferenciánk alapvetően).
2009. nov. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Sok itt az álmodozó aki azt hiszi hogy majd megoldodik a világválság egy csapásra ha ez meg az lesz hatalmon. Rögtön kinevezik őket igazgatonak milliós fizút kapnak meg egy mercit.
2009. nov. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Nem tudom. Lehet mert idióta MSZP-s vagy vagy SZDSZ-es.

:)

2009. dec. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A legtöbb Jobbikos.
2009. dec. 27. 13:12
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell ahhoz politológusnak meg közgazdásznak lenni, hogy lásd: az MSZP-SZDSZ koalíció tönkretette az országot. Az is könnyen látható, hogy ez nem fogható a világválságra, mert az ún. világágválság alatt lefejlődött minket az összes szomszédunk. (Vagyis sokkal jobban kezelték a válságot.)
2009. dec. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem. Engem nem lehet befolyásolni.

MKP.

A legenda tovább él. :)

2009. dec. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert el vannak vakulva... :)

Sose szavaznék olyan pártra, amelyik a hívei fanatizmusára támaszkodik.

2009. dec. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint sosem szavaznál baloldalinak nevezett pártra, ezekre ugyanis ma már csak a fanatikus hülyék szavaznak :D
2009. dec. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te fanatikus hülyének neveztél engem... teeeeeeeeeeeeeeeee ..... te szityyu. :DDDDDDDD

Éljen a Jobbik. A Jobb-ik. :)

2009. dec. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!