Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tegyünk? Szörnyű a közbizt...

Mit tegyünk? Szörnyű a közbiztonság. Lehetne írni a kormánynak? Segítenének?

Figyelt kérdés

A szüleimmel élek egy nem éppen jó környéken.

Sajnos igen sok errefelé a kisebbséghez tartozó ember és hát szörnyű emberek ők.


Az udvaron semmit nem lehet elől hagyni estére mert mindent ellopnak.Egyszer a fém ruhaszárítónkat is elvitték.


Nem egy alkalommal betörtek már ide,azóta tartunk harapós kutyát, de szerintem kevés lesz.

Meg belekötnek az emberekbe, ha nem nézek oda az a baj, ha odanézek meg az a baj.


A legrosszabb amit észrevettem ,hogy kiemelt védelmet kapnak.

Pedig semmit nem tettek értünk amiért kivételezni kellene velük.


A költözéssel az a baj, hogy nagyon nehéz lenne eladni ezt a házat, mert a kisebbségiek jelenléte miatt nem lehet eladni rendes áron.


Esetleg ha írunk levelet a kormánynak ,akkor ők segítenének?Elvégre felelőek az állampolgáraik biztonságáért.



2013. szept. 26. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Lehet szeretni vagy nem szeretni a gárdát meg Szebb Jövőért meg Polgárőregyesületet meg Betyársereget meg társait, de hamarabb segítenek, és jobban érdekli őket az átlagember levele mint a kormányt...
2013. szept. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Ne haragudj, de hol eltel eddig, hogy ez csak most tunik fel? Mar sok-sok eve ez folyik a csapbol is, megsem tesz ellene senki(!) semmit. Hiaba irsz a kormanynak, tudnak ok errol maguktol is, csak nem erdekuk tenni ellene, es valoszinu nem is tudnak. Sorry.
2013. szept. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
(A Betyarsereget meg a Gardat pedig hiaba vezerli tobbnyire a jo szandek, ok is csak erositik a problemat. Meg jobban elszakad a cigany-nem cigany tabor, meg nagyobb a gyulolkodes, es mar tenyleg ellensegkent tekintunk egymasra. Innentol kezdve meg mar tenyleg semmi nincs, ami visszatartsa a tamadasokat)
2013. szept. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

A kormánynak ehhez nincs sok köze. Max az önkormányzatnak írhattok levelet, de ők sem tudnak mit tenni.

Ha bűncselekmény történik, tegyetek feljelentést a rendőrségen.

Nem fogják kitelepíteni azokat az embereket csak azért mert csúnyán néznek rátok.

2013. szept. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

FÚJ RASSZISTA, EZ NEM IS ÍGY VAN, CSAK KITALÁLTAD!


(remélem értitek)

2013. szept. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%

Hiába írsz levelet, mert nem hiszik el.

De.

Tanulj okosodj és gyűjts bizonyítékokat a sérelmeidére.

[link]


Jelmondat:

minden akácfán legyen elrejtve egy kamera.

Egy jó cigány-lejáratós videóért fizetnék is.

Azt a környéket inkább lehetőségnek éld meg.

2013. szept. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 doboszoli ***** válasza:
92%

Írj Pintérnek, hogy eltelt a "két hét"!))

Semmi nem fog történni, de a válasza érdekelne.

2013. szept. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A kormány semmit sem fog tenni. A Magyar Gárdának írj!
2013. szept. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy már 2010-ben megoldódott a közbiztonság 2 hét alatt.

A magyar szervezeteknek írj, Gárda stb...ne a kormánynak, mert ők azokat védik, akitől meg akarod védeni magad.

2013. szept. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Baracsi Attila:

No nem azért hogy védjem őket,de gondolom nem minden kissebbségi olyan,bár sok esetben több a negatív tapasztalat(ez lehet minkét oldalon).

Én a Jobbikra szavaztam,de valahol csalódtam,mert nekem momentán úgy tűnik,hogy mióta benn vannak a Parlamentben,leültek mint hattyúk tavában az iszap,s megint csak a választások előtt tűnnek aktívabbnak.

2013. szept. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!