Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mind külföldi mind magyar...

Mind külföldi mind magyar politika témakörben miért nem lehet érdemben vitázni?

Figyelt kérdés
Miért futamodnak meg gyakran a felek a vitától ?
2013. szept. 25. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Mert az ide járók egyik fele gyorsan belesimul abba a minőségi fertőbe, ami a másik fél kocsmázós-cigányozós intellektualitása okoz.


A fogalmazásodból ítélve szerintem te a második csoport tagja vagy és azt kéred számon, hogy ha ezerszer leírsz egy szerinted tényként vehető véleményt, akkor miért nem mondjuk azt rá ezeregyedszerre, hogy meghunyászkodunk előtted és teljesen igazad van.


Ez csak az így gondolkozók szellemi korlátoltságát mutatja és azt, hogy nem tudják a vita összképét objektíven látni.

2013. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
Első mi azzal a baj ha valaki cigányozik?
2013. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem az a probléma, hogy nem értenek egyet az általam tényként kezelt állításokkal, hanem az, hogy egybites vagdalkozásokat (pl.: "szélsőjobbos marhaság az egész") kapok és nem komoly ellenérveket / keresztkérdéseket.
2013. szept. 25. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Pár napja válaszoltam egy érdekes kérdésre. A kérdezőn látszott, hogy az önálló gondolatot bűnnek tekinti. Mivel addig egyik válaszoló sem értett egyet a "kérdés" (tehát egy olyan baromság, amiben csak igazat kéne adnunk) állításával, ezt meg is jegyeztem a tisztelt kérdezőnek. Ő erre kulturáltan lehülyézett mindenkit, hiszen neki van igaza. Utána egy konstruktív vita bontakozott ki köztünk, amiben ő elmondott cigánynak, buz_nak, zsidónak, gec_nek, rasszistának, libsinek, libásnak, fogyatékosnak, kiforgatta a szavaimat, meg akart verni, de nulla darab kérdésemre tudott válaszolni. Hogy mivel érdemeltem ezt ki? Vissza mertem kérdezni, hogy mi a problémája, és rávilágítottam a logika hiányára az írásaiban. Szerintem az ilyen elmebeteg, de minimum mérhetetlenül ostoba.

Tehát szerintem azért nem lehet vitázni, mert túl sok a hülye, aki képtelen elfogadni más véleményt. Azt írod, téged lerendeznek annyival, hogy "szélsőjobbos marhaság az egész". Szerintem ezt azért kapod meg, mert ritkán látok itt értelmes "szélsőjobbost". Tőlük általában azt a viselkedést tapasztalom, amit leírtam, és ezek eléggé lejáratják a normális "szélsőjobbosokat". Pedig én elismerem, hogy ott sem minden ostobaság.

Ja és a vitához hozzátartozik a minimális tisztelet megadása. Ugye normális ember nem nácizik vagy libsizik, ez általában megmutatja, ki nem képes tolerálni az eltérő véleményt és ki fog a fent leírt módon viselkedni.

2013. szept. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Macungo ***** válasza:

Én nem vagyok szélső jobbos, csak sima jobbos, de még nem találkoztam értelmes keresztkérdéseimre válaszoló baloldalit, csak az agymosott vagyok, ha már nem tudnak mit mondani az érveimre és ami a legrosszabb nekik a példáimra reagálni... Meg nem vagyok normális.. Általában levagyok minimum hülyézve érvek nélkül, illetve a nácizás sem ritka..


Véleményem szerint a baloldalon sok a gyülölködő, bunkó ember.. Szélsőjobbossal nem sokat vitázom..

2013. okt. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!