Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A bal vagy lib szavazók miért...

A bal vagy lib szavazók miért nem szavaznak az LMP re? Miért inkább a balib oldalt választja?

Figyelt kérdés
Az LMP nem adta el magát és ez nagyon is becsülendő.

2013. szept. 25. 10:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

18-as vagyok.


Matematikailag nem feltétlen erősítem Orbánt, hiszen már a választások után az ellenzéknek nem tilos valamely döntésben összeszavazni, intézményesített együttműködés nélkül is. Sőt, ez a tipikus. Ha pont az LMP szavazói hiányoznának pl. az E2014-nek , akkor az LMP frakciójával összeszavazva már lenyoomják a kormányt. De legalább esetről esetre dönthetnek.


És itt jutunk el a másik ellenérvemig : legutóbb ugyanígy szavaztunk : leváltani az MSZP-t bármi áron... Volt értelme? Mindenki döntse el, szerintem nem sok. Számomra így nincs alternatíva, bent szeretném tartani az egyetlen erőt a parlamentben, amelytől nem kavarog a gyomrom. Másra szavazni nekem önsorsrontás.


Ismétlem, ha azt állítjuk, az LMP jó, csak a rossz politikai manőverek miatt esik ki, azzal elismerjük, hogy buták és gonoszak vagyunk, hiszen mi ejtjük ki... Ez csak tőlünk függ, nem egy külső erőtől.


Azt, hogy a választóit képviseli, úgy értettem, megígérte, hogy nem csatlakozik senki régihez, és tényleg nem. És tudjuk, milyen ritka, ha valaki betartja, amit a kampányban ígért.

2013. szept. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

18-as!


nem tud összeszavazni az lmp, mert nem fog bejutni, nézd meg a statisztikákat


amúgy

1, én nem mondom senkinek, hogy váltsa le Orbánt bármi áron, csak azt mondom, hogy most szimplán erről lehet szavazni, semmi másról

2, teljesen más minőségű és mértékű eredményei, hibái és bűnei vannak az mszp-nek és a fidesznek, teljesen más helyzetben van az ország most és akkor, a két kormányzást összemérni kb. mint az almát a körtével

2013. szept. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Látom őket, de azt nem győzőm ismételgetni, csak más szavakkal, mert ezt nem érti senki: azokat a statisztikákat mi csináljuk! Ha azt szeretnénk, hogy ne így nézzenek ki, egy szavunkba kerül :) Csak ehhez mindenkinek a meggyőződése szerint kellene szavaznia, és nem olyan alapon, hogy mások mire szavaznak...


1, semmi sem adott, ismétlem, mi döntünk. Nagyon profi ötlet volt ez a kampány Bajnaiék részéről, de ettől még a választók megvezetése. Úgy tűnik, sajnos bejött, de ha tényleg azért kell vállalhatatlan jelöltekre szavazni, mert mások is oda szavaznak, akkor ennek az országnak úgyis mindegy...

2, egészen könnyű összehasonlítani őket, ha mindkettőre allergiás vagyok :)

2013. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!