Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz 2/3-al nyerne ha...

A Fidesz 2/3-al nyerne ha most lennének a választások, mit szóltok?

Figyelt kérdés
Ha jól emlékszem a Szonda Ipsos mérte, amely nem vádolható jobboldali elfogultsággal. Értelmes válaszokat kérek, köszönöm. :)

2013. szept. 23. 20:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, de még mindig a választásra jogosultak fele nem válaszol, tehát én ezt nem jelenteném mi. Ők fogják ugyanis eldönteni a következő választást. Ha csak 20%-uk meg el szavazni már teljesen boríthatja a végeredményt. Azért valljuk be a válaszolni nem akarók között nem hiszem, hogy a Fidesz vezet. Én sem biztos, hogy válaszolnék a mai világban.
2013. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Joe Makepeace ***** válasza:

1. Még nem igazán készítették el a programjukat az ellenzéki pártok, sem a parlamentiek, sem pedig az azon kívül esők. (egyébként is abnormális, hogy már most ősszel kampányolni kell egy választáshoz, ami 8 hónapra van még innen...)

2. Nem értem az ellenzéki összefogást kezdettől fogva, ugyanis tényleg nem értem mire szolgál, valaki elmagyarázhatná ha érti... (az új választási rendszert ismerve sem értem rohadjak meg, mert azt még értem, hogy 2/3-addal kell nyerni a 2/3-os törvények miatt, de hogy ehhez miért kell előre összefogni, az érthetetlen számomra...)

3. az iráni elnökválasztáson idén nyár elején Az ellenzéki Rohani-nak, (aki augusztus elejétől immáron az iráni elnök, körülbelül 18%-on ingadozott a közvéleménykutatások szerint (a viszonylag független, elfogulatlan közvéleménykutatók szerint is...), aztán 50.68%-al, azaz simán nyert abszolút többséggel!

Ennyit az előzetes ilyen típusú felmérésekről, pláne ennyivel egy választás előtt...

2013. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Épp ez az. Nem vádolható jobboldali elfogultsággal. A fidesz nem jobboldali párt, csak szeretik magukat annak hazudni.

Egyébként igen a fidesznek van még mindig a legtöbb szavazója, de nem hiszem hogy megint ekkora fölénnyel fognak nyerni.

2013. okt. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!