Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz 2/3-al nyerne ha...

A Fidesz 2/3-al nyerne ha most lennének a választások, mit szóltok?

Figyelt kérdés
Ha jól emlékszem a Szonda Ipsos mérte, amely nem vádolható jobboldali elfogultsággal. Értelmes válaszokat kérek, köszönöm. :)

2013. szept. 23. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szavazója kevesebb van, de mivel egyfordulós választások lesznek,és az egyéni jelöltek döntő többségét ők viszik, talán meglenne...
2013. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Az emberek menthetetlenül hülyék.
2013. szept. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
A baloldal nagyon zűrzavaros, azt se tudják merre hány óra, mennyi párt és koalíció. 2-3-4-5? Ez a szavazókat is megzavarja, mert ha nem egyet favorizálnak, akkor a Fidesz nagyon elhúzhat. Kérdés, hogy a Jobbik mennyit szakít ki ebből a bizonytalanok táborától. 15%-nyi Jobbik már 2/3 alá nyomhatja a Fideszt, főleg Észak-Mo. miatt.
2013. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Olyan mindegy, ki nyer, nagy változás úgysem lesz.
2013. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Pont ez az érdekes, hogy a felmérés szerint, ha mindenki mindenkivel összefog, és összeadják az ÖSSZES szavazatot, akkor is torony magasan nyerne a Fidesz.
2013. szept. 23. 21:34
 6/13 anonim ***** válasza:

Az egyéni körzetekben bizony erre van esély, hiszen ott bőven elég nyerni 50% +1 fő szavazattal is. Körbeveréses osztozkodás esetén akár 34%-al is lehet valaki első a körzetében 3 párt esetében, 4 induló pártnál meg 25% +1 fővel is... A sok egyénit meg ha összeadják, az kihozhat ilyen eredményt.


Erről egy osztálytársnőm jut eszembe, szigorlaton. 2 jegyet kaptunk és az átlag felfelé kerekítődött. Az egyiknék kapott egy gyenge 4-est, a másiknál 2-es helyett 3-asra javította fel a tanár. Így az átlagolásnál végül 4-essel távozhatott, holott még a 2-es is a feje fölött lebegett.

2013. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Ugyan, minden közvéleménykutatót a reptoidok fizetnek meg.


De most komolyan, a szomszéd Pista bácsi is rendszeresen sziggyaja Zorbánt mikor hazatántorog estefele már nem túl szomjasan.

2013. szept. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én mindenkinek tisztelem a véleményét és elfogadom, de nem értem miért kell ezeket megkérdőjelezni, mármint nem az állást, a mérést, mert sok hiba lehet benne, hanem a szándékot. Mikor olyan párt nyert, akit én NEM SZERETEK, és őket jelezték esélyesnek, én sohasem magyarázkodtam, hogy csalás, meg ez meg az, elfogadtam, és minden jót kívántam annak a kormánynak.


Itt a Fidesz vezet mint a barom, elég meggyőző fölénnyel, és sok esetben sajnos, még ezt is megmagyarázzák, hogy.....

2013. szept. 23. 23:26
 9/13 anonim ***** válasza:

Az én saját becslésem alapján valami valami ilyesmi lesz az eloszlás jövőre:


30% Fidesz

30% Mszp

20% Jobbik

20% Egyéb pártok


Viszont a határon túliak fogalmam sincs kire fognak szavazni és addig még sok idő van és történhet még sok minden, de ha nagyjából ugyanaz marad a felállás ami most van, akkor szerintem ez lesz.

2013. szept. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez annyit jelent, hogy az emberek már a Szonda Ipsosnak sem merik az igazat mondani, mert nem tudják, nem áll-e mögötte egy adatgyűjtő kormányszerv.

Rákosi alatt mi lett volna egy hasonló felmérés eredménye? :)

2013. szept. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!