Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Egy kis faluban élek, megszűnt a munkahelyem. Arra gondoltam, hogy felköltöznék Győrbe (160km), vagy Sopronba (200km) és ott keresnék állást. (Ahogy néztem ezek a városok nagyon fejlődnek és itt a legkisebb a munkanélküliség).

Kb. annyi spórolt pénzem van, hogy 1-1,5 évig megélnék albérletben ha nem találnék munkát. Érettségim van + technikum. Angolul középfokon, németül alapfokon beszélek, van saját autóm.

Úgy gondolom, hogy ilyen távolságból szinte lehetetlen a munkakeresés.

Ti, hogy látjátok ezt? Kapnék munkát hamar ezekben a városokban?


2013. szept. 17. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg szerintem.
2013. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tehát van pénzed, van kocsid. még valami képesítésed is meg nyelv.


én kezdetnek maradnék a hátsómon és próbálnék melót találni mind2 városban neten. interjúra felugrasz, ha beválik, akkor költözöl.


persze ha 10 interjúra 10x ugrasz fel akkor az már drága, de előbb szerintem tegyél 1-2 próbát mielőtt azonnal költözöl. lehet, hogy pont a másik városban lenne meló.

2013. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy is találhatsz állást, hogy nem költözöl oda. Majd akkor költözz, ha találtál munkát. Azt azért tudasd az esetleges leendő munkáltatóddal, hogy ha alkalmaz, akkor odaköltözöl rögtön, emiatt ne legyen hátrányod. Én is így csináltam 3 éve.
2013. szept. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Győri vagyok, igaz itt még találni munkát, de itt is érződik a válság hatása.
2013. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Elhiszem, hogy érződik, de a 4%-os munkanélküliségben csak könnyebben találok mint a 10+ -ban.
2013. szept. 17. 22:06

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!