Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol van ilyenkor a Jobbik,...

Hol van ilyenkor a Jobbik, amikor lépnie kéne?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy a cibakházi esperest egy 19 éves fiatal cigánygyerek ölte meg. A Jobbik miért nem lép, mire vár?

Itt lenne az alkalom, hogy tovább tüzeljék a magyarokat és újabb híveket szerezzenek maguknak. Miért ilyen langyosak?



2013. szept. 15. 00:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
5%

"Ja és azt is megemlíthetné a Jobbik, hogy amikor a rabbira ráijesztettek az utcán, akkor Áder személyesen ment hozzá hajbókolni és még jó hogy nem lett belőle nemzeti gyásznap."


Tökéletes meglátás, de a legtöbben ezt nem veszik észre. Majd én megadom a választ: ő csak egy magyar pap volt.

2013. szept. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Én nem látom, hogy például a kuruc.info frissítette volna a híradást az elfogott hulladékról. Már vagy 3 napja hallgatás van.
2013. szept. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
23%

Ha lépne akkor meg az lenne a bajotok, hogy c.ellenes, rasszista, él telerikácsolnátok ismét a fél világot!


Ráadásul az ország bizonyos részein gyakori az ilyen eset!

2013. szept. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Mit vártál?

A Jobbik politikai erő,a rendőrség dolgozik az ügyön,mit ugráljanak?

Ha nem lesz méltányos a büntetés,vagy valami ilyen-olyan csoport a védelmébe veszi az elkövetőt,meg szólal a Jobbik,boritékolom.

Különben naprakész vagy Jobbikból,vagy csak a limonádé ment át a TV-ből?(Nem sértésként kérdem,csak próbálok kommunikálni):)


Hozzátenném,nem rasszista a Jobbik,a Magyar Szigeten több roma rendezővel,sőt gárdistával és roma családdal találkoztam,párom is félig roma származású.

2013. szept. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Ott tartunk,ahol a part szakad.A Jobbik kirekesztve,mert kirekesztő!

Hm,de érdekes logika!Ezt csinálják a libsik a tények tökéletes hiányában.

2013. szept. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Mint, már sok mindenkinek elmondtam, itt is: A Jobbik egy polkorrekt, langyos párt lett. Már nem azok, akik régen voltak.


Tudod, választás előtt vannak ők is, nehogy rosszat mondjanak rájuk. Ezt személyesen hallottam egy kerületi jobbikos elnöktől! Ez van!

2013. szept. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Hm!Lehet benne valami!

Bár a földtörvényes balhé azért ott volt.

2013. szept. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!