Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj Bánhegyi Ferenc...

Mi a baj Bánhegyi Ferenc könyveivel?

Figyelt kérdés

Pl:


"A romák Indiából vándoroltak el, és terjedtek el szinte az egész világon; káros előítéletek és saját mentalitásuk miatt szorultak ki a városok-falvak elhanyagolt részeire, ahol jobbára csak tengetik életüket; sok roma gyermek hiányos tudással fejezi be az iskolát, így sajnos, újratermelődik az iskolázatlan, képzetlen roma gyerekek sokasága."


Szerintem ez egy rohadt nagy igazság, elhiszem,hogy liberalizmus így meg úgy, de azt ne mondjuk már,hogy ők csakis a kirekesztés elszenvedői és egyébként nagyon szeretnének dolgozni, csak mi nem engedjük...


Szerintem csak ilyen könyveket kéne engedélyezni mert ezek egyszerűen leírják az igazságot, és szerintem páros lábbal kéne kirúgni az országból azt aki megcáfolja ezen írásokat, mert ennél kulturáltabban nem lehet leírni az igazságot!


További "antiszemita" írásai itt olvashatók.


( [link]


2013. szept. 13. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

Sejtettem.


Egyébként tuti, hogy egyeseknek az a baja vele, hogy kritikákkal illeti a zsidókat.


Mondhatni, a könyv nem politikailag korrekt.

2013. szept. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!