Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "El kellene távolítani Kövér...

Joe Makepeace kérdése:

"El kellene távolítani Kövér Lászlót a házelnöki posztjáról! " Mi a véleményetek az ellenzék ezen "fölhívásáról"?

Figyelt kérdés

Kövér pont azon intézmény munkáját degradálta le, amelyiknek ő a vezetője. Demokráciában ilyet legföljebb magában gondolhatna (már az is elég szomorú lenne...), de hogy még ezzel elő is áll egy interjúban, az rendkívül botrányos! Volt neki már több megengedhetetlen, tűrhetetlen megnyilvánulása régebben is. Kritikán aluli!

Utáni állítólag próbálta magát kimagyarázni, de csak egyre rosszabb lett a helyzet.

Az már csak "zárójeles",

hogy a parlament üléstermét is széjjel akarja szereltetni, a jövőre kisebb országgyűlési létszámra tekintettel!



2013. szept. 13. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Az "elöélete" miatt tette a 2/3 oda. Miröl is beszélünk?
2013. szept. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ok., de az a 2/3-ad azért mondjuk egy nyugati országban nem erről szólna, de most nem is ez a főkérdés, hanem konkrétan a kijelentéssel kapcsolatban nem értem, hogy ebből minden más országban akkora botrány lenne...
2013. szept. 13. 14:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Kövért én sem szeretem.

Úgy érzi magát, mintha még a pártállamban lenne.


Vén kommunista bajuszmumus.

2013. szept. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
SZVSZ az összes öltönyös gazembert el kéne távolítani a parlament közeléből is valami más planétára.
2013. szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
Az a baj, hogy abból demokráciából amit az ellenzék kántál már elege van az embernek. Megosztja az embereket, amúgy semmi haszna. Manapság már demokráciával kampányolni annyit jelent, hogy néhány magyar vezeték és keresztnevű ember átakarja verni a többségi magyar társadalmat. Ugyan olyan trükk, mint a tanácsköztársaság volt. Ha viszont véletlenül demokratikusan megválasztanak egy jobboldali kormányt, akkor az ellenzék bedobja a diktatúra és náci kártyát. És egyből patkányforradalmat szervez. Úgyhogy, ha Kövér egyesével valagba rugdalná a DK összes képviselőjét, hogy kirepülnek a Parlamentből, az sem tartanám antidemokratikusnak.
2013. szept. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5/5. Neked fogalmad sincs a demokráciáról. Nem pártolom az ellenzéket, de ebben a kérdésben tökéletesen igaza van.

Kövér pedig egy öntelt, ostoba ember, aki soha nem gondolja meg, amit mond. Nem csak házelnökként, de előtte sem.

Azért van ott, mert hűséges vazallusa Orbánnak.

2013. szept. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Demokrácia :D ez manapság már csak rossz vicc.

A demokrácia olyan mintha két farkas és egy bárány azon vitatkozna, mi legyen a vacsora...

2013. szept. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ő ma a legellenszenvesebb alak a magyar politikában, de mivel sok ember egy olyan pártba helyezte bizalmát, amely őt szeretné ebben a pozícióban látni, elfogadom, hogy kisebbségben maradtam a véleményemmel. Talán legközelebb nem így lesz.
2013. szept. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!