Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Voltál ma már a politika...

Voltál ma már a politika miatt nagyon dühös?

Figyelt kérdés
Mennyire viseled a szíveden a politikát? Milyen gyakran megy fel benned a pumpa?
2009. nov. 2. 20:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha valaki jobban elmélyül benne szinte biztos, hogy feldühíti az igazságtalan, korrupt és gyakran felelőtlen rendszer. De mivel nem tehet semmit egy átlag ember, ezért jobb inkább bele se gondolni.
2009. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%

A politika miatt? Dehogy. Csak a büdös mszp miatt.

Akik úgy tönkretették és kirabolták az országot amit már nem lehet rendbetenni. Magyarországnak vége.

2009. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Én a Fidesz miatt vagyok dühös.Még belegondolni is rossz,hogy tönkrefogják vágni az országot,ha hatalomra jutnak.Éppúgy,mint a városunkban az önkormányzatban pocsékoljáűk a város pénzét,csak a hatalom a fontos nekik.Az MSZP meg a többi párt ártatlan bárány hozzájuk képest.Az országot pedig nemcsak a mai kormány tette tönkre,hanem az előzőek is hozzátették a magukét,és a világválságról sem ez a kormány tehet.Én sem vagyok megelégedve,de azért nem árt józanul gondolkozni.Sajnos,nincs olyan párt,amelyiktől jobbat lehetne várni.
2009. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az bosszant, hogy képesek elérni azt, hogy emberek összekapjanak és egymásnak ugorjanak értelmes kommunikáció nélkül.
2009. nov. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
92%

Igen voltam, a politika most már mindenhova befészkelte magát, nem telik el úgy nap, hogy ne halljon róla az ember. Ez a tény marhára idegesít!

Egyébként meg a tököm tele van a politikusokkal, mindegyik a saját érdekeit teszi az ország elébe... És szerintem nem politikusoknak kéne irányítani az országot, hanem minden feladatra külön-külön SZAKembereket kéne kijelölni.

2009. nov. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Félreértettetek.

Nem arra vagyok kíváncsi, hogy kire.

Csak egy súlyos lelki deformációt látok kibontakozni, emberek nyálaznak, hörögnek, köpik a vért. Hörr.

És ez fura. Politizáljunk kulturáltan, nem?

2009. nov. 2. 22:13
 7/14 A kérdező kommentje:
(utolsó két hozzászólóval egyetértek, és erre gondoltam én is!)
2009. nov. 2. 22:15
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Jelenleg is dühös vagyok. (A Fidesz bezáratta az iskolámat egyik évről a másikra)

Eléggé a szívemen viselem. Akkor megy fel bennem a pumpa, mikor Viktor kiáll a nagyközönség elé, s úgy tesz, mintha ő sz*rta volna a spanyol viaszt. (ami elég gyakran van)

2009. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Rohadtul fel tudom cseszni magam a politikán. De ez semmi ahhoz képest, amit az emberek reakciói láttán érzek.
2009. nov. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Nem bírom az igazságtalanságot ezért igen!!!

Főleg akkor amikor látom,hogy hazug lejárató kampányokkal,korrupcióval,mutyival mi mindent el tudnak érni:(((

2009. nov. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!