Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hülyéznek le ha én...

Miért hülyéznek le ha én szimpátia alapján akarok szavazni?

Figyelt kérdés
Mert pl. én így fogok, és Orbán V. nekem nem az, mert tiszteletlen és én csak azt látom hogy a karrierjére és a hatalomra öszpontosít, Vona G.-ból meg hiányzik a bölcsesség sok benne a düh, Gyurcsányban csak egyszerűen nem bízom meg. Nem vagyok nyugdíjas, de a szélsőségek mindig elvakultak szerintem, ami csak rosszra vezethet. Lehet el se megyek szavazni.
2009. nov. 2. 14:10
1 2
 11/17 anonim válasza:
34%
szavazzz a Seres Máriá-ra
2009. nov. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Megvárom a kampányt, kíváncsi vagyok melyik párt meddig megy el. Szeretem a kampányt sok mindent elárul egy pártról. Szóval lehet hogy azt érik el hogy tényleg el se megyek. Most még nem tudom kire fogok szavazni.
2009. nov. 2. 15:57
 13/17 A kérdező kommentje:
És szerintem az is szavazás ha nem megyek el...
2009. nov. 2. 15:58
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
A kampányok kedvelése közben érdemes rendszeresen látogatni a lehetmas.hu oldalt is, mert eddig nem úgy fest, hogy nagyon eláraszthatnák a tévét, na nem mintha abban látnák a szebb jövő titkát...
2009. nov. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
58%

Kedves kérdező!

Ha nem mész el szavazni, az is egyfajta szavazat!

Mégpedig a Fideszre.Az Ő érdekük, hogy minél kevesebben menjenek szavazni.

Akik eddig a hatalomba voltak, rájuk biztos nem szavazok, a becsületüket rég elvesztették.

Ha indulni tud, akkor:

1. Seres Mária csapata

2. LMP

3. Aki még indulni fog

Ha minden kötél szakad, akkor a Jobbik, de csak akkor.

70/F

2009. nov. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Végül is ha az első 3 ra szavazol akkor tényleg egyszerűbb ha el sem mégy, mert úgysem kerülnek be a parlamentbe.
2009. nov. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ne szinpáta ész érvek itt mindenki szinpatizáns ezzel azzal vann élet tapasztalatod használd a fejed.
2009. nov. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!