Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 10% REZSICSÖKKENTÉS november...

10% REZSICSÖKKENTÉS november 1-től,10% ÁFA alatt a HÚS ÁFÁJA január 1-től. Én úgy látom Bajnaiék most már hiába fognak kapálózni?!

Figyelt kérdés

2013. szept. 4. 08:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem itt csak te kapálózol ezzel a röhejes helyesírással.
2013. szept. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Csak nyugtával dicsérd a napot!

Januártól a választásokig van-lesz kb. 4 hónap, és az ember bizony gyarló, könnyen felejti, hogy közel fél évvel előtte mi jót is tett vele, aki mellé majd akkor esetleg oda kellene állni.

Vagy legalábbis annyit megtenni, hogy egyáltalán felöltözni és elmenni azért a kis "csekélységért", hogy az x-et valahova odarajzold.

Volt már korábban is, hogy hittük, "ó, természetesen újra fogják választani, nem lesz gond, ha én nem megyek el, majd elmegy a többi!" Csakhogy így gondolta a többi is, más pártok szimpatizánsai pedig nemcsak gondolták, mentek is, és pakolták az x-et!

2013. szept. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nyugdíjast nem érdekli, a rezsicsökkentéssel megvette őket a Fidesz.
2013. szept. 4. 08:39
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem legyen 100 % a rezsicsökkentés, és ne kelljen áfát fizetni semmire
2013. szept. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nézd már meg, amikor az MSZP összeröffenéseket mutatja a Tv, tele van a tagság, a szimpatizánsok tömege nyugdíjas korú emberekkel. Más pártot nem ismernek, máshova belépni nem mernek (még mindig félnek), ezért inkább ott ülnek és még mindig nekik tapsolnak, mert Rákosi-Kádár-és követői ezt várták el tőlük, mondván: Nem kötelező, de igen-igen ajánlott!! És megnézhette magát az, aki mindebből nem értette meg a lényeget!

Hogy a fenébe állíthatod ezek után, hogy a nyugdíjasokat megvette a fidesz?

2013. szept. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17%
libajnai semmiképp nem nyer, sem gyurcsótány, sem szarházy! a kommunsiták akkorát fognak bukni, amire a világtörténelemben még nem volt példa!
2013. szept. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ámen!

LOL:

Mikor megkérdeztem egy "atyát", hogy mit jelent az "ámen" szó, miért mondják az ima végén, ill. sokszor van a bibliában is. Válasz: ámen = úgy legyen!

2013. szept. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Lejáratott arcok vannak a baloldalon, tiszta égő az egész vörös gárda. Van egyáltalán szükség ellenzékre?
2013. szept. 4. 11:23
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

A zemberek megvásárlása zajlik kilóra. Egy közepes intellektusú ember is megérti, hogy nincs ingyen ebéd. A rezsicsökkentés, a devizahitelesek megmentése, az IMF hitelek átváltoztatása magas kamatozású állampapírok kibocsátásába, bármi, amit ingyen kapunk sajnos az ország elbaszásának irányába hat, és nem is nagyon igazságos. Pl. az én adóforintjaimból (is) csinálják, pedig én nem vettem fel felelőtlenül devizahitelt, ill. dehogynem. Csak én 20 évvel ezelőtt és nem is túl sokat, mert tudtam, hogy kockázatos és eszembe se jutott volna, hogy majd az állm fizessen helyette, ha romlik a forint ázsiója. És mivel a forint időnként erősödött a márkához képest, volt amikor jól jártam.

Szóval aki most tapsikol örömében a rezsicsökkentésnek, az vagy nagyon sötét, és csak azt nézi, pillanatnyilag neki személyesen anyagilag mi jobb, vagy elhiszi a hülye populista maszlagot az energiaszolgáltatók, meg a bankok (elképzel, vagy valóságos) extraprofitjának megcsapolásáról.

Szóval az ilyen népszerűség hajhászó, piacellenes politikának az árát azért a végén ki fogjuk fizetni, én attól tartok.

2013. szept. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A magyar ellenzék Fideszebb lenni a Fidesznél - típusú! Ha Fidesz 10% rezsicsökkentést kommunikál, akkor ők 30%-ot...semmi eredeti ötletük sincs.
2013. szept. 4. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!