Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a francért tartjuk el ez a...

Mi a francért tartjuk el ez a semmirekellő elitet?

Figyelt kérdés

2013. szept. 3. 16:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
37%
Akkor az újakat is el kell távolítani. Lehetőleg minigunnal. Problem solved.
2013. okt. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ezt én is szeretném tudni! A jelenlegi hatalmi gyülevész semmi mást nem csinál csak teszi tönkre az országot, és tömik a zsebüket, a nép meg éljen meg ahogy tud vagy dögöljön meg, kit érdekel. Megszavaztak minket, nincs már szükség rájuk, nem igaz?

Szerintem is irtani kéne ezeket a retkedékeket.


Úgy látom, a hatalmi elit már csak a leghülyébb idiótákat tudja maga mellé állítani, akik érvelni se tudnak, csak lepontoznak. Nyomjátok azokat a piros kezeket, kis nyaloncok, hátha attól hirtelen igazatok lesz :DDDDD

Hát hiába, az államhatalom mindig is így működött: a végsőkig kizsákmányolja az ostobákat, majd halállal fizet nekik.

2017. jún. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

a népnek SEMMI szüksége az élősködő, mások rovására nyerészkedő elitre. Pont fordítva! Az "elitnek" van szüksége gazdaállatra amin élősködhet!

a nép nélkül ez a semmire kellő tolvajbanda már rég éhendöglött volna.

mi tartjuk életben őket!

és lassan eljön az ideje hogy nemet mondjunk!

a #11 válaszadónak van igaza, agyon kéne lőni mindet!

2018. jan. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sokszor jó lenne, ha tudnám!

Én is fel szoktam tenni ezt a kérdést a kormány-imádó sültbolondoknak, mikor nekiállnak kaffogni, hogy a munkahelyteremtés/közbiztonság/egészégügy stb. nem az állam dolga...

Oké, de akkor minek vannak? Hogy két kézzel lopjanak, hazudozzanak és az ellenzéket szidják? Ezt bárki utánuk csinálja ingyen, milliós fizetést se fog kérni érte!

A világon semmi hasznuk, és semmi szükség rájuk. Én is agyonlőném az összeset.

2018. aug. 28. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A senkiházi legalja politikusok mind ugyanazt akarják: mégtöbb hatalmat még több ember kárára

Előbb-utóbb borulni fog a szarosbili és majd a lámpavason himbálja őket a jeges januári szél

2019. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!