Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban mi lennénk Európa...

Valóban mi lennénk Európa Mexikója?

Figyelt kérdés
[link]

2013. szept. 2. 18:34
1 2
 11/14 Komplikato ***** válasza:
100%
Közben máshol olvastam amiket írt. Szerintem a harag beszélt csak belőle, az egyetlen dolog amiben sajnos igaza van, hogy Budapest jelentős része egy romhalmaz. Mostanában elkezdtek felújítani hátzakat, de gondosan azokat amik mentén a városnéző buszok elhaladnak ... a többi meg rohad tovább. A legtöbb házhoz csak akkor nyúlnak ha valakire ráesik a fél vakolat, egy komplett balkon, vagy egy angyalka szobor. A külföldi filmesek meg idejárnak háborús filmeket forgatni, mert díszlet sem kell hozzá.
2013. szept. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges hangulatkeltés egy sértődött, beképzelt amerikai turista súlytalan felháborodása miatt, miszerint Budapest /= Seattle.


A saját hontársai is kiröhögik a poszt miatt, amit amúgy egy kizárólag hátizsákos turistáknak szánt oldalon írt meg, senki se gondolta, hogy a magyar mainstream médiába ez bekerül.


Tahó, tanulatlan, informálatlan amerikai turistának nem tetszett "Eastern Europe", ezerhuszonkettedszerre történt ilyen, haladjunk tovább...

2013. szept. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is erre gondoltam, mint a 12-es válaszadó. Ha városnézés helyett a bárokat látogatja és balhékba keveredik, akkor ne csodálkozzon. Nemcsak nálunk, hanem más országokban is történhetnek ilyen kocsmai, sztriptízbáros balhék.

És igaz, hogy az amerikaiak többsége eléggé álszent meg beképzelt, de akadnak azért jófejek is. Nekem is van egy amerikai barátnőm. Megmutattam neki ezt angol nyelven. Ki volt akadva, hogy egy ekkora paraszt ilyesmit írjon rólunk. Őmaga is itt volt Mo.-on és nagyon tetszett neki Budapest. Igaz, volt egy kellemetlen perce az ellenőrrel, ennek ellenére jól érezte magát. Azt mondta, bárhol előfordulhatnak kellemetlen esetek és nem kell ilyesmivel foglalkozni.

2013. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem. Itt nincs annyi erőszak, emberrablás, és kivégzés, mint ott.
2013. szept. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!