Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szögi Lajos (Olaszliszkai...

Szögi Lajos (Olaszliszkai lincselés) családja miért nem kap kártérítést?

Figyelt kérdés
Bezzeg a cigánygyilkosságok családjainak jár...
2013. szept. 1. 15:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
54%

ma 22:40

Jól beszélsz!

2013. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
76%

ma 22:55


Eljárási hiba kell kis demagóg? Nesze itt van!


"Az ügyvéd kifejtette, azért ültek a kelleténél kevesebben a vádlottak padján, mert a tanukat megfélemlítették (mint mondta, volt, aki elájult a tárgyalóteremben), a rendőrség pedig számos eljárásjogi hibát vétett. – Úgy helyszíneltek, hogy el lehetett égetni a véres ruhákat, egymás mellé ültették a rendőrautóban az első- és harmadrendű vádlottat, egyiküket pedig a rendőr elvitte cigarettát venni – sorolta Helmeczy."


forrás:

[link]


Ezeket miért nem találtad meg? Mert az áldozat magyar volt? Heeee? Teszek az érveidre ezek után. Szégyelld magad!

2013. szept. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 tetro ***** válasza:
69%

23.04

ühüm. és mi következik ebből? ezek a vádlottak emiatt nem lett elítélve időben? emiatt még több embernek kellett meghalnia?

2013. szept. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 tetro ***** válasza:
50%

23.04

de ez a legjobb. a másik érvei számodra semmisek, csak mert nem ért veled egyet. ezért ő szégyellje magát, hiszen a te álláspontod lehet csak helyes, így aki mást gondol, az helytelen. nehéz lehet ilyen erkölcsi magasságban élni :)

2013. szept. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
62%

ma 23:10

A te, magyarokhoz (értsd: nem cigány) való hozzáállásod után ne merd az én erkölcseimet megkérdőjelezni. Gondolkozz el inkább, hogy milyen "ember" is vagy valójában. Eljárási hibákat keresel a "roma gyilkosságokban", de a "magyar gyilkosságokban" nem. Vajon miért? Én tudom a választ, és rajtam kívül ezen az oldalon hál' Istennek még sokan tudják. Egy senki vagy!

2013. szept. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 tetro ***** válasza:
47%

23.35

tudod egy vitában a másik fél szidalmazása az érvei való reagálás helyett egyértelmű alulmaradást jelent. még akkor is, ha olyan erősen érvelsz, hogy én egy senki vagyok, mert te a valaki, te a magyar (mert ugye én nem vagyok az), te így gondolod. és neked ezt jogod van eldönteni. károsabb vagy erre a társadalomra mint maga a bűnözés. az legalább csak esetleges, de te bárkit kirekesztenél, aki nem tetszik neked.

2013. szept. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
88%
A Bándi Kata családja miért nem kapott, Annak a cigánynak épp ülnie kellett volna, ha beviszik időben, akkor nem tudott volna gyilkolni.
2013. szept. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 tetro ***** válasza:
28%

23.44

mert több egy ilyen per?

2013. szept. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
77%
27: Jogos!!! Péntek Lászlónak a gyilkosság idején börtönben kellett volna lennie. Ez alapján mennyi kártérítést kap az áldozat családja?
2013. szept. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
69%

"te bárkit kirekesztenél, aki nem tetszik neked"

Érdekes, hogy ezt pont te mondod, miközben töröltetted a hsz-emet, csak azért, mert nincs igazad. :D Nyilvánvaló, hogy aki itt alul maradt az érvelésben, az te vagy. Vedd észre magad végre.

2013. szept. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!