Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitgondolsz Fankadeli erről a...

Mitgondolsz Fankadeli erről a számáról? Különösen az első mondatáról.

2009. nov. 1. 15:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Kb 2000 év börtön szétosztva közöttük!
2009. nov. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
hatásvadász
2009. nov. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

"Érvelni kellene nem csak hangoskodni." Igen ezzel egyetértek.

(Amugy ki rak ide ilyen sok youtube-os videot kicsit már uncsi.)

2009. nov. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
8%

„Érvelni kellene nem csak hangoskodni”


Miről beszélsz?

Ez a 8 év mellé, milyen érveket tegyek még?

2009. nov. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem én kérdeztem kinek mi a véleménye a száról. Amugy azzal hogy kötelező hittanórát vezetnének be a sulikba közel sem biztos hogy majd elrendezik a helyzetett vagy megszüntetnek 1 világvállságot.
2009. nov. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
31%

"Pár száz áruló", "és mivel kimondom majd egy nap holtan találnak"...


Holtan. XD


Nagyon szép ez a heroikus póz, Petőfi óta tudjuk, hogy a népet vezető politikai prófétára, lírai lángoszlopra mindig van igény. A baj csak az, hogy ez Fankdeli-nél mesterkélt, erőltetett, hatásvadász, "izzadtság szagú" és értéktelen.


Meg akarja lovagolni az emberek dühét. Ez művészet? Vagy egyáltalán zene?

2009. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%

"Meg akarja lovagolni az emberek dühét. Ez művészet? Vagy egyáltalán zene?"


Mert szerinted mi a művészet, meg mi a zene? Azért mert valami nem tetszik, és/vagy valamivel nem értesz egyet, attól még x darab embernek lehet más véleménye nem de? Ha már itt tartunk, a másik véglet jobb, amikor drogokról és szexről szól az adott előadó dala?? Az mitől lesz másabb?Jah, hogy az nem szúrja a szemed... bocs. Plusz még ha kitekintünk a haza zeneiparra, javarészt hulladék, egyszóval kukába való. Akkor te milyen jogon minősíted le ezt a zenei irányzatot? Attól, hogy te úgy gondolod hogy lapos a Föld és meg vagy elégedve azzal amit a tévé pumpál beléd, attól függetlenül mások próbálnak látni is nem csak nézni.

2009. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
Mesterkélt és hatásvadász... kapcsolja be egy zene tévét, és ott láthatsz mesterkélt és hatásvadász dolgokat, és b@sszus, legalább a nevét tudnád helyesen (FankaDeli) leírni.
2009. nov. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%

Erősen nemzeti érzelmű ember vagyok de amit FankaDeli csinál, azt szerintem is csak pénzszerzés céljából teszi.


Hallgassátok meg a régebbi számait is...

2009. nov. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
Hát nemtudom, én rocker vagyok, de néhány száma tetszik a srácnak (ez is, ami ide lett linkelve). A szövegekkel nem teljesen értek egyet (valami másik számban volt, hogy "aki nem megy el szavazni az hazaáruló" - na ez kiverte a biztosítékot), viszont amit az szdsz meg stb. pártokról mond az igaz.
2009. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!