Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz ezekkel a T-betűs...

Mi lesz ezekkel a T-betűs dohányboltokkal jövőre, a kormányváltás után?

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 00:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%
Este nem szabad nehéz ételeket enni, mert ilyeneket álmodik az ember.
2013. aug. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Majd lesznek mellettük egyéb nemzeti boltok is, például:

[link]

2013. aug. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
30%

Szóval, kormányváltás nem jövőre lesz ezt le kell szögezni.

Amikor meg lesz akkor szépen átjátsszák a saját holdudvarnak. Hogy kártérítés meg egyéb? És szerinted érdekli majd őket? A te meg az én meg a nagy közösből majd kifizetik a kártérítést mert nem az ő pénzük. Nekik egy a lényeg, a haveroknak legyen átjátszva. De nem is érdekelnek hogy kiknek a kezében van, mert szerintem annyira nem is lényeges. Viszont a kártérítést kifizetni az durva.

2013. aug. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem gondolod, hogy nem gondoltak a "fiúk" erre. A kiadott koncessziós jogok 20 évre szólnak, és mindennemű fosztás 20 év kárpótlásával jár. Gyanítom hogy ezt elgáncsolni minimum egy ellenzéki 2/3-ad kéne, a kormányváltás kevés, úgy lett kitalálva.
2013. aug. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Rossz helyre tettél fel rossz kérdést.

Itt érvényesül a hatalom szlogenje, aki nem engem támogat, az ellenség. Olvasd végig, minden oldal eszerint válaszol. Határozottan, ellentmondást nem tűrően, jó esetben kioktatva, rosszabb esetben sértegetve, elküldve melegebb éghajlatra. Te is egy jövőre bekövetkező biztos eseményről beszélsz.

Árnyaltság, felelősségteljesség, gondolkodás, mások véleményének tiszteletben tartása, csupa ismeretlen fogalom, a mai magyar gondolkodásmódból kiveszett. Remélem, nem véglegesen.

2013. aug. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Talán annak az egynek lehet örülni, hogy a kormánypárt és követői önelégülten elégedettek saját intézkedéseikkel, ezért el sem tudják képzelni, hogy mások el tudják képzelni. Ez biztató.
2013. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
28%

"Mi lesz ezekkel a T-betűs dohányboltokkal jövőre, a kormányváltás után?"


Nem tudom, de azalatt a 24 év alatt kitalálják.

2013. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Közel sem olyan nagy buli ez ,mint gondoljátok.Én valószínű meg sem várom a kormányváltást és visszaadom a koncessziót.
2013. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
15-ös: amiről te beszélsz csak valós kontaktusokra igaz, internetes, anonim fórumra sosem volt. Ez a fajta kommunikáció teljesen más alapokra épül. Ha bárki így kommunikálna az életben vagy börtönben vagy diliházban végezné hamar, de hogy nagyon hamar és nagyon sokszor megvernék, az biztos.
2013. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!