Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Konkrétan mit csinál rosszul...

Macungo kérdése:

Konkrétan mit csinál rosszul szerintetek Orbán Viktor?

Figyelt kérdés
Kokrét példákat kérek, hogy mi nem tetszik a kormány és Orbán Viktor jelenlegi munkályában.

2013. aug. 25. 11:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ha a Jobbik nyerne még jobban elszigetelődnénk. A nyugat UTÁLJA A JOBBIKOT, és igen, ők a nagyobbak-erősebbek. A fejlesztések majdnem 100%-át EU-s pénzből finanszírozzuk. Szerintem halál lenne a Jobbiknak ha nyerne, megbukna nagyon gyorsan és meg is szűnne.
2013. aug. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

A Jobbik egy kamu párt.


Amitől sokan félnek velük kapcsolatban, az messzebb nem is állhatna az igazságtól. Úgy festi le mindenki, mintha ők lennének a magyar NSDAP, közben az fényévekkel előrébb járt a Jobbiknál...


Ha valaki olvasta a Mein Kampfot (tudom, büdös náci vagyok), az olvashatta, hogy Hitler szerint is ott bukott meg rengeteg nemzeti párt, hogy ígérgettek össze vissza a szavazóiknak, azok megszavazták őket és bejutottak a parlamentbe. Utána pedig jött a négy évnyi semmittevés. Persze akkoriban még a látszatra sem adtak annyira, mint most a Jobbik.


Azért fog a Jobbik megbukni, mert eltűnt az utcákról. Nem politizál már aktívan, csak bent meresztik a seggüket a parlamentben. Az ilyen Szegedi Csanádos hanukázások meg egyébként sem tesznek jót a párt renoméjának...

2013. aug. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

A kérdés nem az volt, hogy a jobbik mit csinál rosszul... :)

Az első válazadó elég konkrét volt és érzelemmentes, köszönöm neki és remek, hogy tudja mi is a baja..


Megint úgy látom, hogy Orbán Viktor személyével van baja az embereknek és tökmindegy mit csinál... Erre hajaz a baloldal gratulálok, hogy ez a számít..

2013. aug. 26. 12:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!