Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP legalizálná a filmek,...

Az LMP legalizálná a filmek, zenék cseréjét. Szerinted jó ötlet?

Figyelt kérdés
[link]
2009. okt. 30. 12:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
igen az. =)
2009. okt. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
a könyveket is cserélgethetem a barátaimmal, miért ne lehetne filmet és zenét is? :)
2009. okt. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%
Jól hangzik, de akkor azok akik készítik miből élnének? Ki lenne az aki még így is meg venné? Nem érné meg nekik elkészíteni így aztán előbb utóbb ha nem is teljesen de elég nagy részük eltűnne, és akkor már nem lenne mit letöltögetni.
2009. okt. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Szerintem a zenészek elsősorban nem a lemezeladásokból élnek, hanem koncertek bevételeiből, a filmesek pedig a moziból folyó pénzekből. Mert a lemezek után elég kevés az ő juttatásuk, hiszen ebben benne van a kiadók juttatásai, a boltok árrései, és az ÁFA is. Ja és az anyagköltség.
2009. okt. 30. 16:36
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak szólok, hogy nem újdonság, amit az LMP akar, csak nálunk még nem túl elterjedt. Mint írtam, én ilyen témából írok szakdolgozatot, tehát beleástam magam a témába az elmúlt 1 évben.


Csak 1 cikk a sok közül:

[link]

2009. okt. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

szerintem igazságtalan megbüntetni valakit ezért, holott másik 1 millió másik ugyanúgy csinálja. akkor vagy mindenkit büntessenek vagy senkit. de ez a dolog már olyannyira ellenőrizhetetlenné vált, hogy nem lehet megállítani.


a zenészeket pedig nem kell sajnálni, így is jól megélnek hidd el. az embereknek kb. 1%-át tartja vissza h illegális zenét letölteni, vagy még ennyi se...kétlen, hogy bármelyik zenész is ebbe a veszteségbe rokkana bele.

2010. febr. 23. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is töltöttem már le zenét, de szerintem az akkor is egy szemét dolog, hogy amivel ő dolgozik napokig.. kitalálja, leírja, felénekli, kiadja, azt csak úgy ingyen lelehessen tölteni, ráadásul legálisan. Attól függetlenül, hogy jól él e vagy nem.
2010. febr. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Mi a faszom az az LMP?
2010. márc. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!