Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor postai levele?

Orbán Viktor postai levele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mi értelme van ennek a levélnek amit a napokban küldtek szét a szavazó polgároknak. Panelban lakok és ahogy vittem ki a szemetet, bontatlanul vannak ki dobálva a levelek. Meg, az, hogy egy családban van 4 felnőtt akkor abba a családba mért nem elég 1 levél. Mert szerintem ezek a levelek nagyon sokba kerülnek, és nagyon sokat ki is dobnak. Mi a véleményetek erről az egészről?


2013. aug. 22. 12:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%
800 millióba került ez a levelezés. A nokiás doboz ennek csak töredéke volt. Orbán azt hiszi, hogy ezért szerezni fogják az emberek. Mi már hetekkel ezelőtt megkaptuk, és kidobtuk ugyan úgy, mint az előzőeket.
2013. aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%
Pontosan ugyanezt csinálta az előző kormányzása alatt is, sőt akkor még vezetékes telefonon is zaklatta a népet. Spamet küldeni beleegyezésünk nálkül, felháborító. Engem ez akkor is annyira bosszantott, hogy ezért sem tudtam volna szavazni rájuk. Nagy pénzkidobálások mennek, értelmetlen intézkedések. Ettől nem lesznek népszerűbbek. Pedig én reménykedtem, hogy öregebbek lettek, hátha megjött az eszük, de nem. :(
2013. aug. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Orkán Piktor nem tudja pontosan, kik azok a barmok, akik még elhisznek neki bármit, így mindenkinek küldeti közpénzen a szemetét. Ezzel remélem több utálatot generál, mint szimpátiát. Egyben világosan kimutatja azt is, hogy sz...ik rá, hogy mennyi más hasznos dologra mehetne az a pénz. Persze neki nem hasznos az, ami a közembernek az lenne. Ez is egy tékozló érzéketlen hitvány banda.
2013. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem arról volt szó mútkor, hogy ezután csak az kap majd levelet aki akkor visszaküldte azt a nemzeti konzultációs kérdőívet?!


Ja hogy az elküldött leveleknek még a 10% sem ment vissza. Hát igen, ennyire érdekli az emberket Orbán.

2013. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ja! És fordítva is... Ennyire érdeklik Orkánt az emberek. Semmi köze hozzájuk, semmibe nézi őket (minket), csak a marketing szempontok vezérlik. Mert marketingnek tekintik az egészet, a maga mocskos, undok fogásaival és módszereivel. Látszatkeltés, látszatérdeklődés, látszatpárbeszéd a lakossággá züllesztett fogyasztókkal.
2013. aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!