Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz a fradi szurkolók...

Mit szólsz a fradi szurkolók tettéhez?

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 19. 12:57
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
80%

Csak engem zavar, hogy egy meccs közepén emlékeznek meg bárkiről is a szurkolók, akinek az égvilágon semmi köze sincs a focihoz?


Van egy eladó használt autóm azt is meghirdetem meghirdetem majd a meccsen, és jól beszólok ha már ott vagyok a használt autókereskedőnek akik ellehetetlenítik az egyéni vállalkozókat is, hisz a szabad véleménynyilvánításhoz elvileg mindenkinek joga van. A reklámért csak azok a mocskos imperialista balekok akik szponzornak nevezik magukat fizetnek! A magyar foci különben sem érdemli meg, hogy egy meccsen is vele foglalkozzanak, az már rég a politikai csatározások és a marketingesek hadszíntere lett.

2013. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
47%
Igazatok van, hát végül is tényleg teljesen ugyanaz harcérintkezés során megölni a fegyveres ellenséget mint fegyvertelen civileket, nőket, gyerekeket lökdösni a vagonba korbáccsal. Nálatok a korbács úgyis valami fétistárgy lehet, Zagyva is azzal kergette az újságírókat akik a "Magyar" szigetre bementek.
2013. aug. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
19%

nem ugyanaz de ilyen alapon akkor elő lehetne venni azokat is akik a fronton harcoltak hiszen gyilkosok, embereket öltek

bebizonyítanád, hogy önvédelemből tették vagy mi?

és amúgy a mai világban szted az kapna nagyobb büntetést aki korbácsol egy zsidót vagy aki embert öl?

de ezen felesleges is vitatkozni

hagyjuk békén azokat akik a háborúban tevékenykedtek, azzal, hogy 100 éves embereket hurcolnak tárgyalásokra melyik zsidó fog feltámadni?

ez sajnos megtörtént, vége, lapozzunk

egyébként a legnagyobb disznóság, hogy a stadionok lelátóin élik ki magukat egyesek, azthittem már nincs lejjebb a magyar foci számára, de tévedtem...

2013. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
20%

"bűnösségét" a "szemtanuk" állításai alapján "bizonyították", és ezek az állítólagos szemtanuk már rengetegszer bebizonyították szavahihetőségüket, de persze aki azt mondja hogy nem hisz el minden szót egy ilyen "túlélő" retek szájából, azok nácikok, antiszemiták.

A zsidók pénzt csinálnak abból, amit ők úgy hívnak, hogy legnagyobb tragédiájuk, az ún zsidó holokauszt. Fogynak már az akkori tisztviselők, nem sok él már, és ha nem lenne a nácivadász gittegyletnek több célpontja, akkor ez a nevetséges dolog megszűnne, de akkor elesnének sok pénztől. Kellenek a nácikok ezeknek a náciknak.

2013. aug. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
3%

Te és a hozzád hasonlóak vagytok az igazi deviánsok!

Az nem gusztustalan amit csináltok?

2013. aug. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
68%
Az az igazán undorító, hogy itt már következmények nélkül lehet nácizni. Igen tisztelt adminok, ez miért nem provokáló kérdés?
2013. aug. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 Ozmium42 ***** válasza:
69%

Korbács... egy vicc az egész.


"A holokauszt-történelem és a zsidó szenvedéstörténet visszatérő toposza a „kutyakorbács motívum”. Az ugyancsak minden kétségen felül álló igazmondásukról elhíresült zsidó munkaszolgálatosok egybehangzó elmondása alapján Jány Gusztáv vezérezredes a doni katasztrófa után őket tökrészegen „kutyakorbáccsal” verte. Még szerencse, hogy nem szakadt le a tárgyalóterem mennyezete. Jányról köztudott volt ugyanis, hogy antialkoholista. De maradjunk a „kutyakorbácsnál” mint visszatérő mesei kelléknél. Ugyanis ilyen a magyar paraszti kultúrában és gazdaságban egyszerűen nem létezett. Végre megmondaná valaki tehát a „túlélők” vagy az „utolsó esélyesek” közül, hogy mi a jó nyavalya ez a kutyakorbács? Ráadásul egy magyar katona- vagy csendőrtiszt kezébe hogy a fészkes fenébe kerülhetett?"

2013. aug. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
77%

Az, hogy Csatáryról kinek mi a véleménye az egy dolog. Lehet azt gondolni, hogy gonosz deportáló gettóparancsnok volt, vagy azt, hogy egy magyar katonai hős aki védte a hazát.


Ellenben Fradista nem volt, a Fradi szellemhez nem volt köze, és egy állítólagos (lehet, hogy igen, lehet, hogy nem - nem tudom) gettóparancsnokot éltetni pont a zsidókhoz köthető MTK ellen több mint gyalázat és egyértelmű provokáció.


A molinót kifeszítők - ha tényleg Csatáryról akartak volna megemlékezni, - megtehették volna pl a temetésén. Persze oda nem mentek volna el (max párszázan), inkább kirakták egy Fradi meccsen, ahol lehet, hogy a molinó tartalmával egyetért kb 100-200 ember, de a tv nézők és a média azonosítja őket a közösséggel - a 9000 emberrel aki kint volt a meccsen és az 1 millió Fradistával. Máris megkapták a figyelmet, amit egyébként képtelenek lettek volna elérni.


Jó érzésű emberként is és Fradistaként is ég a pofám a történtek miatt.

2013. aug. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 Dick Esmen ***** válasza:
26%
Itt egyeseknek elgurult a gyógyszere!Inkább nácik lennétek?Mi lesz a következő?Népszavazási kérelem egy Hitler szoborról?Csatáry meghurcolása nem volt szép dolog,de azért ne essünk már át a ló túloldalára!
2013. aug. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
37%

Sokszor mondják hogy nácik vagyunk mert szeretjük hazánkat, elegünk van hogy a cigányok minden héten gyilkolnak és mégcsak be sem kerül a hiradóba, elegünk van abból hogy a zsidók még mindig pénzt kapnak a majdem 100 éve történt események miatt és elítéljük Simon Perez kijelentését!

Ha ezek miatt náci vagyok AKKOR BÜSZKÉN VÁLLALOM; NÁCI VAGYOK!

2013. aug. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!